אביב גפן קרא לנתניהו "העריץ" להתפטר, קהל האלפים הריע לו

הזמר הופיע אמש בהאנגר 11 בתל אביב ונשא נאום ארוך נגד ראש הממשלה. "אם אתה באמת גבר, תתפטר. תהיה מספיק הוגן לעם שלך"

איתי שטרן
איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אביב גפן
אביב גפן. "מגיע לנו מנהיג, לא עריץ"

אביב גפן העלה אתמול מופע מחווה לאלבומו "עכשיו מעונן" ובסופו תקף את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "מה שאנחנו רואים בישראל בזמן האחרון מגעיל אותי. ממקום נפלא הארץ הפכה למקום מושחת. גידלנו עריץ בשם ביבי נתניהו שעושה מה שהוא רוצה. ליבי גם עם הימין וגם עם השמאל- מגיע לנו מנהיג אמיתי ולא אדם פרנואיד ולחוץ". דבריו של גפן התקבלו בהתלהבות על ידי קהל האלפים בהאנגר 11 שבתל אביב.

"אי אפשר שישראל תתנהל עם ראש ממשלה שנמצא תחת חקירה", הוסיף גפן. "מגיע לנו מנהיג, לא עריץ, חברים. ישראל היום היא ישראל מושחתת וזה מתחיל מלמעלה ואני קורא מכאן לביבי נתניהו: אם אתה באמת גבר, תתפטר. תהיה מספיק הוגן לעם שלך, כי אתה אדם מאד מאד לא הוגן. גם לי וגם לדור שלי, מגיע שינוי למקום הזה". לאחר מכן ציין גפן כי ככאזרח המדינה הוא יגיע להפגנות נגד הממשלה, כי זו זכותו היחידה במדינה.

זו לא הפעם הראשונה בה גפן עושה שימוש בהופעות הגדולות שלו בכדי לבטא את זעמו על ראש הממשלה. במהלך מופע לפני שנתיים השתמש במילים דומות לאלו שנשא אמש ואמר: "נתניהו מכר את עם ישראל. נתניהו לא שם עליכם זין. הוא השאיר חצי מישראל מתחת לקו העוני. בשמי ובשמכם אני מקווה שביבי, בתהליך דמוקרטי בבחירות, יעוף לקיבינמט".

אביב גפן מתבטא נגד בנימין נתניהו במהלך הופעה

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ