חנין זועבי, מזרחית והרבה בוץ: עימות מתוקשר בין אביב גפן לאייל גולן

בראיון לידיעות אחרונות אמר גפן כי גולן שופך בנזין על השד העדתי. האחרון הגיב ואמר, בין השאר, כי גפן, שהשווה אותו למחמוד דרוויש, הוא עוכר ישראל ושונא צה"ל

איתי שטרן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
אביב גפן
אביב גפןצילום: מוטי מילרוד

ראיון שהעניק אביב גפן ב"ידיעות אחרונות" ובו תקף את אייל גולן גרר תגובה נזעמת במיוחד של גולן. "הייתי שמח שאייל גולן יבוא לצילומים של 'The Voice', חבל שזה נפל לו באותה התקופה של עבודות השירות", אמר גפן בראיון לרז שכניק. "אייל הוא בדיוק מאלה שמנסים לשפוך בנזין על השד העדתי כי זה משרת אותם".

גולן לא נשאר חייב וכתב בעמוד הפייסבוק שלו הבוקר: "אחרי שקראתי את הראיון הזול שלך היום ב'ידיעות אחרונות' אביבוש חמוד, אתה בן אדם מתוסכל ולא קשה להבין מאיפה זה נובע, גם אני הייתי מתנהל כנראה כמוך אם הייתי רואה את זמרי המוזיקה המזרחית ואני בראשם ממלאים את קיסריה, מנורה מבטחים (היכל נוקיה), בלומפילד ועוד ועוד בעוד אתה אוסף אנשים מהבתים לבוא לראות אותך מופיע בכל מיני מקומות שהסלון שלי בבית יותר גדול מהם. כתבת שאני ומוחמד דרוויש אותו דבר ורק ברית מילה מבדילה בינינו? אז המקבילה שלך מבחינתי היא חנין זועבי!!! שניכם עוכרי ישראל שונאי צה"ל והדבר שמבדיל בינכם זה הרווח שיש לך בשיניים. אה שניכם גם מכוערים!".

צילום: אלוני מור

בהמשך דבריו התייחס גולן לציטוט אחר של גפן מתוך הראיון ובו הוא אומר כי לעמיתתו מהתוכנית "דה ווייס" יש מזל שהיא ניחנה בקול יפה לנוכח המראה החיצוני שלה. "מי אתה שתכתוב על מירי מסיקה שהיא נראית לא טוב?! מעניין מה היה קורה בארץ אם אני הייתי אומר כזה דבר מביש ומביך על אישה. הדור הצעיר לא הכיר את תוכנית הלייט נייט שלך שבה השכבת את אמא שלך על הרצפה באולפן ושאלת מי רוצה לבוא ו...... לא מסוגל לכתוב את זה אפילו יא מגעיל. כל החיים שלך סובבים סביב סמים. אמרת שבגלל שנתנו לך לשתות מים מהבאנג הקול שלך התקלקל. תן לי לסדר לך את זה, מעולם לא היה לך קול!.

"הרבה פעמים מעריצים שלי שולחים לי: תן לנו נטפל בו נעשה לו ככה וככה. אז אני מפה קורא להם אל תעשו כלום תנו לו לחיות במיץ של עצמו בזבל של עצמו. תנו לו להמשיך לחיות ולסבול לממורמר הזה. יש לך ילדים אביב ואני מקווה מאוד שלא יקחו ממך לא את האופי ולא את היופי שאין בך. המוזיקה המזרחית זו המוזיקה השולטת בארץ תחיה ותסבול דביל. שבת שלום!".

אין זו הפעם הראשונה בה גפן מהרגיז נציגים מן הזמר המזרחי. ב-2012 קטל את הזמר דודו אהרון בעקבות השיר "אמא יקרה" ואמר שניתן להשמיע אותו בעזה, כדי שגם הפלסטינים יסבלו. האמירה הצליחה להרגיז רבים וגם את אייל גולן שיצא להגנתו של אהרון. בעונה הנוכחית של התוכנית ציין גפן בפני עמיתיו לכס השיפוט בתוכנית "דה וויס"  כי המוזיקה המזרחית אינה מכילה שירי מחאה, דבר שעורר דיון ער ברשתות החברתיות ובעמודי הדעות.

אתמול, במהלך הופעה שלו, תקף אביב גפן את ראש הממשלה בנימין נתניהו ואמר: "מה שאנחנו רואים בישראל בזמן האחרון מגעיל אותי. ממקום נפלא הארץ הפכה למקום מושחת. גידלנו עריץ בשם ביבי נתניהו שעושה מה שהוא רוצה. ליבי גם עם הימין וגם עם השמאל- מגיע לנו מנהיג אמיתי ולא אדם פרנואיד ולחוץ". דבריו של גפן התקבלו בהתלהבות על ידי קהל האלפים בהאנגר 11 שבתל אביב.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ