רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

שלוש יצירות למכירה ביריד "צבע טרי 3"

תגובות

180 שקל "הגלויה הסודית"

גלויה זו היא אחת מ-1,500 גלויות (בגודל 10x15 ס"מ) שיצרו אמנים ידועים יותר ופחות מוצגות בעילום שם ונמכרות במחיר אחיד. רק לאחר הרכישה יוכל הקונה להפוך את הגלויה ולגלות מי האמן שיצר אותה. כל ההכנסות יועברו לטובת מלגות לנוער מצטיין באמנות ממשפחות מעוטות יכולת במסגרת "נוער שוחר אמנות" - תוכנית למצטיינים של מרכז מאירהוף לחינוך לאמנות במוזיאון תל אביב. בשני הירידים האחרונים נמכרו ביחד כ-1,800 גלויות, ומומנו מלגות בשווי של כ-320 אלף שקלים. בין האמנים המוכרים שתרמו גלויה: יהודית סספורטס, יאיר גרבוז, לארי אברמסון וקרן ציטר.

6,400 שקלאורן בן-מורה, "מדרגות"

אורן בן מורה דוחסת אל תוך משטח הציור שכבות רבות של צבע פנדה (פסטל שמן), שיוצרות על הנייר פני שטח אטומים ומגוונים. היא בוחרת להכניס לפריים חלל ריק מאדם, חלל זר אך עם זאת בעל ספציפיות שמשייכת אותו בוודאי למישהו במקום כלשהו. בתוך השגרה של חדר מדרגות מבצבץ מעט מסתורין, כתוצאה מהצבעים המפתיעים ומהתמונה שעל הקיר. העבודה שגודלה 80x110 ס"מ מוצעת למכירה בביתן 5, חממת האמנים העצמאיים. את הביתן אוצרות טלי בן נון וסאלי הפטל-נוה.

41,000 שקל נדב ויסמן, "הכנה לגן עדן"

עבודתו של נדב ויסמן מלאה בדימויים המושפעים מעולם הילדים ויוצרים שפה עשירה. בסדרה "הכנה לגן עדן" הוא פונה לעסוק בשני חללי התודעה: העליון והתחתון. הציור מצויר בפשטות ועדינות על רקע לבן, עם מתחים צורניים בין אזורים סגורים ומסודרים להתפשטות קווית וכתמית, והדמויות האופייניות של ויסמן, הכלאה בין מבוגר לילד, משוטטות על פני השטח כראשנים-מלאכים. הציור, שמן ופחם על דיקט, בגודל 73x122 ס"מ, מוצע למכירה בביתן של גלריה שלוש בקומת הגלריות ביריד.

המחירים במדור הם המחירים הקטלוגיים שמסרו גופי המכירה

כרטיסים להופעות והצגות

tm_tools.isArticleType(story) : true