רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

אמנות למכירה

העבודות המוצעות למכירה עומדת הפעם בסימן ילדים וילדותיות

תגובות

2,000 שקל | שולי בר-נבון, "ילדה-ציפור"

עבודה זו היא חלק מסדרה של ציורים בזפת על נייר כרומו - חומריות שמכתיבה החלטיות וצמצום, בשל חוסר היכולת למחוק או לתקן. בניגוד לדיו או לחומרים מימיים אחרים, יש כאן עיבוי ושכבות מרובות, והאמנית משתמשת בהם כדי לעסוק ברגעי ובחולף. דינמיקה של משחקי ילדים וזיכרונות ילדות, הרף העין שבו הם נגלים, מעסיקים את בר-נבון בעבודה זו ובעבודות אחרות, וכאן מצטיירת ילדה בדמות ציפור או להיפך. הציור, בגודל 15x21 ס"מ, מוצע במכירת אמנות בגלריה יאיר בתל אביב, שם הוצגה תערוכת היחיד של בר-נבון, "לפני הנפילה".

7,800 שקל | רונן סימן טוב, "אם ובת"

בתמונה נראית שפת ים חלומית או חולנית, ושתי דמויות שמחפשות אחר דבר מה במסע שטומן בחובו סכנות וגילויים. ציורו של סימן-טוב עושה שימוש בטעויות - לפרקים נדמה כרשלני, וביחד עם האינטנסיביות המכחולית נוצרת תחושה של חיפוש גם באופן הציור עצמו, בתקווה למצוא אוצרות פעוטים, כמו תקוותן של האם ובתה. הציור, שמן על בד בגודל 40x50 ס"מ, מוצע למכירה בתערוכה של סימן טוב "שפחה על הים", בגלריה בינט בתל אביב.

31,500 שקל | איתן שוקר, מתוך "משחק הפירמידה"

העבודה "סטודנטים מהמחלקה לצילום בבית הספר ע"ש נגר במוסררה, מצולמים בביתן לאמנות ישראלית במוזיאון ישראל, ירושלים" היא אחת מהתערוכה ומהפרויקט "משחק הפרמידה" של שוקר, חלק מעיסוקו המתמשך בסוגיות של שדה האמנות הישראלית. הסטודנטים המצולמים ערכו אימונים לצורך הצילומים עם אמני אקרובלנס מקרקס פניגאה, ובוימו בחלל התערוכה "מיני ישראל" שאצר לארי אברמסון בשיתוף עם אמיתי מנדלסון ב-2006. עבודותיו של שוקר מוצעות החודש בהנחה של 15% באתר www.ng-art.co.il של נאור-גילים, יועצות להעמדת אמנות בבתים פרטיים, במשרדים ובבנייני ציבור. הצילום הממוסגר הוא ממהדורה של שישה עותקים וגודלו 100x165 ס"מ (המחיר המובא כאן הוא אחרי ההנחה).

המחירים במדור הם המחירים הקטלוגיים שמסרו גופי המכירה

כרטיסים להופעות והצגות

tm_tools.isArticleType(story) : true