רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

יצירות אמנות למכירה

תגובות

2,800 שקל אתי לב, "מסכות"

רישום זה של אתי לב מסתחרר לכדי ארבע מסכות שהן אולי דיוקנאות ומתחתיהן מתרחש משהו שעשוי להיות נוף. למחיקה תפקיד משמעותי בכוריאוגרפיה שנוצרת על הנייר, ועל אף האנדרלמוסיה בולטים ארבעה זוגות עיניים. את הרישום, פחם על נייר בגודל 100x70 ס"מ, אפשר לרכוש בגלריה משרד בתל אביב, בתערוכה "דיוקן כחול" של לב.

8,500 שקל חנה גולדברג, "מתח גבוה"

חנה גולדברג מתארת את ההתרחשות בשמי שכונת הקטמונים בירושלים שהיא גרה בה, קרב קטן בין עצים לעמודי מתח גבוה. את האורגניות של העץ מבתר עמוד, ממש פס, שמחולל תפנית בקומפוזיציה ומונע ממנה להיות צפויה. גודל העבודה, שמן על פשתן, הוא 90x150 ס"מ, ואפשר לרכוש אותה בתערוכתה של גולדברג בגלריה הבית האדום בתל אביב, או מהאמנית (5205813-054).

22,500 שקל חגית שחל, "מניקיור"

בתערוכה "נדוניה - מקורות השראה" בגלריה שטרן בתל אביב מתייחסת חגית שחל ליצירות מאוסף הגלריה, ובציור הזה, כמו בעוד פורטרטים עצמיים בתערוכה, היא משוחחת עם דיוקן של אשה קוראת ספר בציור של יוזף ישראלס מתחילת המאה ה-20. הפעולה האינטימית הרומנטית מתחלפת בפעולה אינטימית יום-יומית, כמעט בזויה, שבו יושבת המצוירת, האמנית, על מיטה, לבושה בחלוק ומשייפת ציפורניה. דווקא החלק התחתון וההפוך של הדיפטיכון חד יותר למראה. הציור, שמן על בד, הוא בגודל 70x120 ס"מ, ואפשר לרכוש אותו בגלריה.

המחירים במדור הם המחירים הקטלוגים שמסרו גופי המכירה