תחרות הדירה השכורה היפה בישראל יוצאת לדרך ואתם מוזמנים להשתתף

דירת רווקים בתל אביב או יחידת דיור בקיבוץ: אחרי שמצאנו את הבית היפה בישראל, אנחנו מחפשים את הדירות השכורות היפות ביותר. חושבים שאתם גרים באחת כזו? ספרו לנו

נעמה ריבה
נעמה ריבה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
דירה שכורה
נעמה ריבה
נעמה ריבה

עד לפני שני עשורים רוב הצעירים היו מתחתנים בגיל צעיר ורוכשים דירה. מאז אמצע שנות ה–90 השתנתה המגמה: תקופת הרווקות מתארכת ורבים נשארים לגור בשכירות. גם הזוגות הצעירים ממשיכים לגור בשכירות. מלבד מחירי הדיור הגבוהים, צעירים רבים מחליפים את מקום עבודתם באורח תדיר ורוצים לשמור על אורח חיים גמיש. כמו כן, מספר המשפחות החד־הוריות גדל וכך גם מספר הזוגות המתגרשים.

בעידן המשתנה הזה, רבים מאתנו נהפכו לנוודים המחליפים לעתים תכופות את מקום מגוריהם. אך אורח החיים הארעי אינו מחייב לגור בדירה לא נעימה או לא מטופחת. בערים אירופיות, תושבים רבים שוכרים דירות ושומרים עליהן מטופחות ויפות.

אנחנו רוצים לכתוב על הדירות האלה, שמראות את הצדדים היפים, הגמישים והמחייכים של מי שבחר לא להשתקע בדירת קבלן בבעלותו. דירות שכורות יפות שחיים בהם אנשים שרצו חיים גמישים או שלפי שעה אינם מעוניינים או אינם יכולים להשתקע בדירה בבעלותם.

אלה יכולות להיות דירות רווקים בדרום תל אביב שנאסף בהן ריהוט אקלקטי, דירות של משפחות צעירות בגבעתיים עם סלון שבנו הדיירים, יחידות מגורים בקיבוצים עם גינה מטופחת, או דירות של משפחות בפרק ב' בפריפריה, דירות שהריהוט בהן משתנה בצורה גמישה, ועוד היד נטויה.

אם אתם מתגוררים בדירה שכורה ונאה, שדמי השכירות בעבורה הם עד 7,000 שקלים בחודש, שלחו לנו תמונות שלה. הדירות היפות והמוצלחות ביותר יתפרסמו במדור חדש וישתתפו בתחרות הדירה השכורה היפה ב"הארץ". את התמונות יש לשלוח למייל:

naama.riba@gmail.com

הבית במצפה רמון, הפנינה מהשיכונים והקוביה המרחפת - כך נראתה תחרות הבית היפה בישראל

הבריכה והארקדה (אכסדרת קשתות) בבית הבוץ במצפה רמון
הזוכה בתחרות הבית היפה בישראלצילום: אביעד בר נס

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ