אופירה אסייג משיבה למשפחת נתניהו: "פה זה לא רוסיה"

שבוע אחרי העימות בין אשת התקשורת ובנו של ראש הממשלה, פתחה אסייג את תוכנית הטלוויזיה שלה במונולוג נוקב: אתם מפלגים את העם, גם שמאלנים משרתים בצבא

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים

אופירה אסייג התייחסה הערב (שישי) פעם נוספת לעימות בינה ובין יאיר נתניהו. אסייג פנתה לראש הממשלה במונולוג נוקב. "השבוע עברתי מה שרבים עברו לפניי. למה? כי זה מה שמשפחת נתניהו החליטה", אמרה, "לא תתיישר איתם - תחטוף".

צפו במונולוג של אופירה אסייג:

עוד אמרה אסייג בתוכנית: אני לא יודעת אם משפחת נתניהו או הגברת רגב יודעים, אבל מאז שקיבלתי את זכות הבחירה הצבעתי למפלגות ימין, אבל השבוע יאיר נתניהו קרא לי שמאלנית. כבר ברור שככה זה אצל משפחת נתניהו. מי שלא מסכים איתם הוא שמאלני, ואצלם שמאלנים זו קללה. אין כסף לחדר מיון - 'שמאלנים', אין כסף לזקנים - 'שמאלנים', הדרום חוטף טילים - 'שמאלנים', הנשיא טוען שהחוק שלו מוגזם - 'גם הנשיא שמאלני'. תנשמו רגע. פה זה לא רוסיה, וביבי, אתה לא פוטין".

אסייג הוסיפה: "אתה יודע מה, ביבי? מסתבר שיש הרבה ימנים שלא חושבים כמוך. ובמדינה דמוקרטית זה מותר... אני לא יודעת אם אתה יודע, אבל גם מי שהדעות שלו בשמאל, גם הם נלחמים ונהרגים במלחמות ישראל, משרתים בצבא ומשלמים מסים - כמוני וכמוך. מה שאתם עושים זה לפלג את העם, לשסות מחנות אחד בשני. בשביל מה? בשביל לשמור על הכסא?".

הסכסוך בין השניים החל בשבוע שעבר, כשיאיר נתניהו תקף בבוטות בפייסבוק את אסייג לאחר שראיינה את אורנה פרץ, פעילת הליכוד מקרית שמונה שהתפרצה כמה ימים קודם לכן לדברי ראש הממשלה בטענות על סגירת חדר המיון בעיר, ונענתה בתגובה "את משעממת". בין היתר, כינה נתניהו הבן את אסייג "בהמה גסה" וציין כי "הגיעה לאן שהגיעה בזכות רומן עם גבר נשוי".

אסייג הגיבה לדברים בעמוד האינסטגרם שלה, וכתבה בין היתר כי "יאיר נתניהו חי על חשבון הציבור, משועמם, נמצא בבטלה ומתבטא בסוג של טירוף". את דבריה חתמה אסייג בהערה עוקצנית: "אין ספק שאת הגנים שלו הוא קיבל מהאמא". נתניהו הבן עובד בחצי השנה האחרונה כאחראי על הרשתות החברתיות בארגון "שורת הדין", ארגון זכויות אדם הפועל משפטית לייצוג נפגעי טרור יהודים, שבראשו עומדת עו"ד ניצנה דרשן לייטנר.

בראשית השבוע הגיבה גם שרת התרבות מירי רגב לעימות ואמרה: "נחצו כאן קווים אדומים. היא צריכה להיות המבוגר האחראי ולא לרדת לרמה הזו. מה מצפים מילד שכל הזמן פוגעים בהורים שלו, שלא יגן על ההורים שלו? שידברו על אמא שלו, על שרה נתניהו, דברים כל כך בוטים ומכוערים - ושהוא לא יגיב? לא צריך להתעסק עם ילדים ממשפחה של נבחרי ציבור. עזבו את זה שהיא מדברת כל תוכנית עליי בצורה רעה, היא אשה רעה ואני לא מגיבה לה, אבל למה להתעסק כל הזמן ולפגוע בשרה נתניהו?".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ