תמונת לוי אשכול פורסמה בהזמנת משרד התרבות לאזכרה לבן גוריון

נכדו של בן גוריון, יריב בן אליעזר, פירסם את דבר הטעות ותהה אם יש לשרה מירי רגב הסבר לבלבול. משרד התרבות: "חברה פרטית השתמשה בלוגו שלנו ללא אישור"

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

"כנראה יש במשרד התרבות פקידים, שלא עברו יחידה אחת אפילו בהיסטוריה של מדינת ישראל. אחרת, כיצד נסביר את העובדה שבהזמנה לאזכרה הממלכתית לבן-גוריון, פורסמה דווקא תמונתו של לוי אשכול? למירי רגב הפתרונים",

הודעת משרד התרבותקרדיט:

כך כתב הערב בחשבון הפייסבוק שלו יריב בן אליעזר, נכדו של ראש הממשלה הראשון, דוד בן גוריון, בעניין ההזמנה שפירסם משרד התרבות ליום הזיכרון לסבו. בהזמנה לטקס, שנערך היום בהשתתפות נשיא המדינה, הוכנסה בטעות תמונתו של ראש הממשלה לשעבר לוי אשכול, ותגובתו של בן אליעזר הפכה במהירות לוויראלית.

שרת החינוך והתרבות לשעבר, לימור לבנת, צייצה הערב תגובה. תחת הכותרת "אז מה אומרים? לא אומרים", היא כתבה: "הזמנה לטקס. פרסום רשמי במשרד שבאחריותה של השרה מירי רגב..."

ממשרד התרבות נמסר בתגובה: "משרד התרבות והספורט מבקש להבהיר כי למשרד אין כל קשר לשקופית המדוברת שבוצעה על ידי חברה פרטית תוך שימוש בלוגו המשרד ללא אישור. המשרד רואה זאת בחומרה ובוחן צעדים משפטים והחוקיים העומדים לרשותו כנגד החברה".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ