"אהבה ממבט שלישי" יועלה בבית לסין

ציפי שוחט
מעבר לטוקבקיםכתוב תגובה
הדפיסו כתבה
ציפי שוחט

השחקן רפי ויינשטוק, שחזר לישראל אחרי שהות ארוכת שנים שנים באירופה, יופיע בהצגה "אהבה ממבט שלישי", שהחזרות עליה החלו בשבוע שעבר בתיאטרון בית לסין. בחו"ל, בעיקר בגרמניה ואוסטריה, כיכב ויינשטוק בערבי רוק ובמחזות זמר רבים, ובהם "ישו כוכב עליון", "מופע האימים של רוקי" ו"המהמר". ב"אהבה ממבט שלישי" יגלם את טיילור, הסופר המפורסם שגיבורת המחזה מתאהבת בו.

"אהבה ממבט שלישי" של המחזאית סוזן סנדלר (שעליו התבסס הלהיט קולנועי בעל אותו שם בכיכובה של איימי אירווינג), מפגיש את הגיבורה איזי (הדס קלדרון, המופיעה בימים אלה בהצגה "מקווה"), העובדת לפרנסתה בחנות ספרים קטנה במנהטן, עם טיילור, שעליו היא חולמת ומקווה שישים לב אליה. אך הסבתא שלה בובי (מרים זוהר) והשדכנית חנק'ה (חנה רוט) סבורות שעליה להינשא לאדם אחר - סם (גולן אזולאי), מוכר החמוצים השכונתי.

ככל שהמחזה מתקדם מגלה איזי את יתרונו של מוכר החמוצים על הסופר: טיילור מתגלה כמתנשא, חסר רגישות ואגוצנטרי, ואילו מוכר החמוצים מתגלה כאדם רגיש עם נפש של משורר.

את ההצגה מביים אלון אופיר (המשחק בסדרה "טיפול נמרץ" בערוץ 2). כעת מוצגות במקביל חמש הפקות מצליחות שביים: "מר גרין" ו"פרק ב'" בקאמרי שהועלו עד כה מאות פעמים; "ריקוד בשישה שיעורים", שזוכה להצלחה בתיאטרון בית לסין; "לא כולל שינה" בתיאטרון באר שבע; ו"אמא אמרה לי: דני" במדיאטק בחולון. "אהבה ממבט שלישי" תועלה החל ב-31 באוקטובר באולם בית ציוני אמריקה.

תגובות

משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ