"גדולה מהחיים". הוט-3, 20:03 | מקצה שיפורים

"גדולה מהחיים" היא סדרה מרובת בעיות, מקצתן במודע, ובכל זאת יש בה פוטנציאל לתפוס את משבצת ההנאה האסורה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

"גדולה מהחיים", שתעלה הערב בהוט-3, היא סדרה מרובת בעיות, מקצתן במודע, ובכל זאת יש בה פוטנציאל לתפוס את משבצת ההנאה האסורה, שהתפנתה באחרונה. הסדרה היא מין גרסה טלוויזיונית לסרט הקולנוע עם וורן ביטי, "השמים יכולים לחכות".

היא עוקבת אחר חייהן של שתי נשים - אחת יפה ורזה, השנייה חכמה ושמנה. הרזה, דב (ברוק דאורסי), מתה, עולה לשמים ונעצרת בחדר הקבלה. שם היא פוגשת מלאך שלפי החישובים שלו מגלה לה שהיא לא עשתה די מעשים כדי להיכנס בשערי גן עדן ומחזיר אותה למקצה שיפורים. היא מתעוררת בגופה של ג'יין (בגילומה של ברוק אליוט), עורכת דין שמנה. כשהיא מספרת לחברה הכי טובה שלה מפעם - יפה ורזה כמובן - על מר גורלה, החברה מזדהה אתה: "זה כל כך לא פייר", אומרת סטייסי (אפריל בולבי), "אסור שדברים שמנים יקרו לאנשים רזים".

אט אט מגלה דב, הכלואה בגופה של ג'יין, שהיא חכמה ושבעזרת הפרספקטיבה הרזה שלה, אבל התיאבון הרב של גופה, היא מצליחה להבין דברים מכל מיני כיוונים. היא מביאה את כל הידע הרב הזה לכותלי בית המשפט ומייצגת נשים שהופלו לרעה מכל מיני סיבות, גם בשל משקל עודף. הסדרה לוחצת לא מעט על בלוטת הדמע, אבל גם מצחיקה, וגם גורמת לצופה לרצות להריע לדמויות.

ברוק אליוט מצליחה בכישרון רב לגלם שתי נשים בגוף אחד. הסדרה גם התברכה בדמויות משנה מעולות, כולן מאכלסות את המשרד של ג'יין, כמו המזכירה הנאמנה שלה, טרי (מרגרט צ'ו), שמזכירה לה את כל מה שכביכול שכחה בגלל פציעתה, שכמעט גרמה למותה; פרד הוא המלאך שעוקב אחריה מקרוב וממלא בינתיים תפקיד של שליח במשרד; וגם גרייסון (ג'קסון הרסט), החבר לשעבר של דב, מתאבל ומוכה יגון, מצא את דרכו למשרד. אם לא די בכל אלה, הרי ששורה ארוכה של דמויות קאמפיות יתארחו בסדרה - לייזה מינלי, רוזי אודונל וכן פאולה עבדול.

"גדולה מהחיים". הוט-3, 20:03

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ