סרטים חדשים

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

מה עוד אני רוצה

סרטו של הבמאי האיטלקי סילביו סולדיני, שהוצג בבכורה בפסטיבל ברלין האחרון. במרכזו נמצאת אנה, אשה עובדת שחיה חיים שלווים ומחליטה להביא ילד לעולם יחד עם בן זוגה לחיים. אבל כשלחייה נכנס גבר חדש והיא מתאהבת בו נואשות, השלווה מתערערת והאיזון מופר.

"Cosavogliodipiu", איטליה-שוויץ 2010, 126 דקות

המסור 3D

החלק השביעי בסדרת האימה המצליחה. בעוד קרב אכזרי מתנהל סביב מורשתו של רוצח "המסור", קבוצת קורבנות ששרדו את משחקי הזוועה שלו מתקבצים יחד תחת הנהגתו של אחד מהם, אך סודותיו האפלים מציתים גל נוסף של אלימות. בימוי: קווין גרוטרט.

"Saw 3D", ארה"ב 2010, 90 דקות

אי שם

סרטה של סופיה קופולה ("אבודים בטוקיו"), שזכה בפרס אריה הזהב בפסטיבל ונציה האחרון. הזכייה עוררה ביקורת מכיוון שיו"ר חבר השופטים, קוונטין טרנטינו, היה בן זוגה לשעבר של הבמאית. הסרט, בכיכובו של סטיבן דורף, עוקב אחרי כוכב הוליוודי הולל, שחוגג עם אלכוהול, נשים ומסיבות פרועות, ומתגורר במלונות יוקרה, עד שבאחד הימים נכנסת לחייו בתו, ילדה בת 11, ומכריחה אותו לשנות את חייו.

"Somewhere", ארה"ב 2010, 98 דקות

התייר

מפגש פסגה הוליוודי נוצץ במיוחד בין אנג'לינה ג'ולי לג'וני דפ, שנקטל על ידי הביקורות בארצות הברית. העלילה: תייר אמריקאי יוצא לאיטליה כדי לאחות את לבו השבור ומגלה עניין באשה יפהפייה שתיכננה היטב את המפגש איתו. במאי: פלוריאן הנקל פון דונרסמרק (ראו כתבה בעמוד זה).

"The Tourist", ארה"ב-צרפת 2010, 103 דקות

דרכו של לוחם

סרט אמנויות לחימה, שעלילתו עוקבת אחר לוחם שחיסל את כל אויבי שבטו מלבד תינוקת אחת שחיוכה המיס את לבו. הוא עובר להתגורר עמה בעיירת גבול במערב ארצות הברית, ומחליט לאפסן את חרבו לעולמים, אך שם מתיידד עם צעירה שמתחננת שילמד אותה להילחם, כדי שתוכל לנקום ברוצח שהפך אותה ליתומה. בימוי: סנגמו לי.

"The Warrior's Way", ניו זילנד 2010, 100 דקות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ