תערוכות עיצוב

יובל סער
יובל סער
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יובל סער
יובל סער

גלריה פריסקופ (בן יהודה 176, תל אביב). הקדרים רועי מעין ורחלי רוטמן גרג'י משתפים פעולה בתערוכה חדשה שתיפתח היום ושמה "תערוכת יחיד". כל אובייקט שמוצג בתערוכה החל מעבודה של כל אחד מהיוצרים בסטודיו האישי מתוך מחשבה על חיבור ויצירת דו שיח. בהמשך השניים הפגישו את האלמנטים באופן פיסי, הציבו אותם יחד והתיכו אותם בתנור השריפה לגוף אחד. אוצרת: שרי פארן.

הגלריה של מכון סרוונטס (שולמית 7, תל אביב). בתערוכה "ברצלונה: מציאות, דמיון וטאפאס" שתיפתח היום יוצגו עבודות של תלמידי הפקולטה לעיצוב של המכון הטכנולוגי חולון, שנעשו במהלך סדנה אינטנסיבית שהתקיימה בקיץ 2010 בברצלונה. אוצרים ומנחים: עמוס בר-אלי וזוהר שביט.

פרויקט פלאצו (הרב עמיאל 30, תל אביב). צח כהן ואורי טור, שני בוגרים של מסלול איור במחלקה לתקשורת חזותית בשנקר, ביחר עם חברם יואב טמיר, הזמינו מאיירים נוספים לאייר את קירות הבית שבו גרו לפני שזה ישופץ מהיסוד. בין האורחים: שמרית אלקנתי, אלון בריאר, אמיתי גלעד, איתמר דאובה, גיא חרל"פ, אלה כהן ועוד.

גלריה פרדגימה (אחד העם 60, תל אביב). "קל"ב", תערוכת יחיד של המעצב עזרי טרזי, תיפתח במוצאי שבת. התערוכה מעלה שאלות על ביטחון, בית ותחושות של הגנה וחרדה, וזאת בעידן שבו חזית ועורף הינם אחד. האובייקטים בתערוכה נוצרו בהשראת זיכרונות ילדות ומבט לעתיד תוך שימוש בציטוטים מחומרים צבאיים מוכרים. אוצרת: ענת בנבנישתי.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ