עשרה דברים לראות הערב בטלוויזיה

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

1. "נראה אותך". ערוץ 8, 19:20. בסדרה זו, שעלתה אתמול, בוחן הרופא מייקל מוזלי אם בעתיד יהיו חיי נצח, ולא רק מטאפוריים.

2. "בניחוש חוקר". יס אקשן, 19:45. סדרת מתח קומית חמודה. לאסיטר הוא שוטר שגיבור הסדרה, שון, לועג לו. העיירה של לאיסטר שרויה בקשיים והשריף מאמין כי זה בגלל רוח רפאים. לאסיטר פונה באי חשק מופגן לשון ולגאס שיעזרו לו בגירוש השדים.

3. ""עקרות בית נואשות". יס דרמה, 20:30. מי ירה בפול יאנג? היא השאלה העומדת במרכז הפרק. עוד בסדרה, חייה של סוזן משתנים לאחר שנרמסה במהומות.

4. "מה אוכל אותך?". !20:45 ,E. עוד סדרה שאמורה לגרום לצופים בבית להרגיש טוב עם עצמם אחרי שהם מציצים לחיים של אחרים. הסדרה הזאת עוסקת בהפרעות אכילה בכלל ובפרק זה על בולמיות (אחת שאוכלת מפח הזבל) בפרט.

5. "קרקס". יס דוקו, 21:00. סדרה יפה, שעלתה אתמול, על קרקס "ביג אפל" שתועד במשך שנה שלמה. בין השאר אפשר לראות את האימונים ואת היחסים בין הלוליינים, הליצנים והלהטוטנים ואנשי צוותם.

6. "הדקה ה-90". הוט-זון, 22:00. פרק ראשון בסדרת המתח על ד"ר ג'ייקוב הוד, יועץ מדעי לאף-בי-איי שעוזר לפענח פשעים בעלי אופי מדעי. הפעם הוא יוצא עם שותפתו, הסוכנת רייצ'ל יאנג, לגלות מי עומד מאחורי ניסיון לשבט אדם.

7. "משטרת אלסקה". נשיונל ג'יאוגרפיק, 22:00. הפעם אלסקה בלי המושלת לשעבר שרה פיילין. בתוכנית תיעודית זו אפשר לראות את פסטיבל ספורט החורף שאליו באים עשרות אלפים משתתפים ועליהם ישמרו רק 13 שוטרים.

8. "קליפורניקיישן". הוט3, 22:55. בפרק הערב, אבי מציעה לשותף במשרד לטפל במקרה של האנק, לאחר שהצילה את עצמה.

9. "ספוקס". ערוץ 23, 23:00. מזמן לא זכתה הטלוויזיה החינוכית לבאזז כזה סביב סדרה זרה המשודרת בה, ועוד אחת שכבר שודרה בעבר. אבל סדרה זו על האם-איי-5 נצפית בהנאה רבה על ידי קהל מסור, הנהנה מהשידורים היום-יומיים. בפרק השישי של העונה השישית, רוז ואדם עולים במסווה על טיסה לטהראן כדי לנסות לאתר חומר מסוכן שעלול להפוך את איראן למעצמה גרעינית. אקטואלי מתמיד.

10. "מסעדה בהקמה". החיים הטובים, 23:15. בתוכנית השנייה של הסדרה עוזר השף דייוויד אדג'יי לליאון מקנדה. ליאון רוצה לפתוח מסעדת פיוז'ן איטלקית-מזרח תיכונית, אבל השותף שלו ברח.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ