מחדשים ימים כקדם

ערוץ 1 משדר הערב את הקדם אירוויזיון - אירוע לחובבי אירוויזיון בלבד. במקביל בני דמותם של חוזה המדינה ושל הזמר המנוח אריק לביא בקומדי סנטרל

גילי איזיקוביץ
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
גילי איזיקוביץ

הערב ישדר ערוץ 1 את הקדם אירוויזיון, ואף על פי שנדמה כי מספרם קטן והולך מדי שנה, חובבי אירוויזיון אמיתיים ממתינים ליום זה בכסיסת ציפורניים. אמנם עברו שנים רבות מאז יצרה התסרוקת החדשה של דליה מזור (לבושה חליפת עור לבנה) גלי הערצה בצופים אבל לאירוויזיון, אירוע מופרך ודבילי שנועד לענג, שמורה תמיד פינה חמימה, לפחות בלבבות השוכנים ברוממה.

השנה עשוי האירוע לעורר עניין רב מזה של השנים האחרונות. בניגוד לשנה שעברה, חוזרת הפעם התחרות המקומית למתכונת תחרותית אמיתית - בין כמה זמרים שונים. דנה אינטרנשיונל, הישראלית האחרונה שניצחה באירוויזיון, מחדשת בו את ימיה כקדם, וגם סדרה דוקומנטרית ששודרה בשבועות האחרונים בערוץ, "ובמקום הראשון", אמורה להפיח באירוע רוח חיים.

את התחרות ינחו אקי אבני ושירי מימון, שגם יבצעו דואט. הם אמנם לא רבים, אבל יש מי שרואים במידע הזה הבטחה לערב מסעיר.

"קדם אירוויזיון 2011". ערוץ 1, 21:30

שדר מן העבר

באותו הזמן, ביקום מקביל, סרקסטי וביקורתי בהרבה, יראיינו בני דמותם של חוזה המדינה ושל הזמר המנוח אריק לביא את כדורסלן העבר, וכיום המגיש והפרשן, גילי מוסינזון.

זה יקרה בערוץ קומדי סנטרל בהוט, בתוכנית "קאמבק", שמסתמנת אט אט כיציאה מוצלחת, גם אם עדיין חשאית למחצה. את הרצל מגלם אורי גוטליב, שנדמה כחוזר למקורותיו בתוכנית הדגל של ערוץ הנישה, ולצדו מעיין בלום (שפרויקט אחר שהוא מככב בו בכישרון קומי פרוע הושק לאחרונה באינטרנט, ושמו "אלוהים והשטן שותפים"), שמגלם שלל דמויות עבר מוטרפות.

"קאמבק". קומדי סנטרל, 21:19

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ