ניצוץ בעיניים: מבחר הצעות למנורות לד

חמש הצעות למנורות לד חסכוניות, קומפקטיות וגמישות

אבי שבי, החמישייה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אבי שבי, החמישייה

1/

Led net הוא גוף תאורה תלוי, בעיצוב חברת artemide האיטלקית, עשוי אלומיניום הבנוי נקודות תאורה מחוברות ברשת מוטות. המראה מזכיר שרטוט של פתיתי שלג. 8,900 שקלים. להשיג ב"קמחי תאורה" (הלח"י 23 בני ברק).

2/

גוף תאורה כדורי מזכוכית ומתכת צבעונית בגודל אגרוף בעיצוב חברת TUBIAS הגרמנית. הכדור נייד ומשווק עם מעמד פלסטי ליציבות וכיוון התאורה. 1,920 שקלים. להשיג ב"ספרה תאורה" (התעשייה 11 אור יהודה).

3/

שק רשת בצורת טיפה שמכיל בתוכו חופן קריסטלים, מאיר באור נעים כשתאורת לד מוסתרת בתוכו. גופי תאורה כאלה נועדו בעיקר ליצור אווירה. אחד מהם, של חברת סברובסקי, מוצע ב-40 אלף שקלים ב"מתן אור" (נחלת בנימין 112 תל אביב).

4/

אסלת שירותים תלויה על קיר של חברת DURAVIT בעיצובו של פיליפ סטארק מספקת גם תאורת לד עדינה ללילה וגם צינור שטיפה וייבוש בעזרת אוויר חם. לאסלה יש שלט רחוק הבנוי כקובייה מוכספת ונתלה על קיר. 3,000 שקלים. להשיג בחנויות "אלוני", "חזי בנק" ו"טופולסקי".

5/

גוף תאורה Soft Arcitectur בנוי כחישוק שננעץ בין שני צדיו של קיר גבס. חלקו של החישוק הנושא את המנגנון ממוקם מאחורי הקיר. בחלק החיצוני מותקנים לדים הזורקים אור רך אל הקיר. רון גלעד עיצב לחברת .FLOS 009 שקלים ליחידה. להשיג ב"קרני תכלת" (הנחושת 4, רמת החי"ל תל אביב).

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ