יובל סער
יובל סער

גלריה פריסקופ בתל אביב (בן יהודה 176). היום תיפתח תערוכת יחיד של האמן והצורף גרגורי לרין. בתערוכה, "NECROSCOPIA", יציג לרין אובייקטים ניסיוניים השואלים שאלות על תכשיטים, גוף, גופות וגפיים, ולצדם תכשיטים קלאסיים כגון טבעות, צמידים, ענקים, רבידים וסיכות. בעבודותיו מצרף לרין חומרים מסורתיים כמו כסף לחומרים חדשניים דוגמת אפוקסי ומגוון חומרים פולימריים אחרים בעיבוד ובמזיגה יחודיים. בנוסף הוא מטמיע לעבודותיו חומרים לא שגרתיים כמו שיער, ספרים, חלקי בובות ורכיבי מתקנים רפואיים. אוצר: ישעיהו גבאי.

גלריה דיזיינספייס בתל אביב (אליפלט 26). הערב תיפתח תערוכה קבוצתית שבוחנת את עולם הקרמיקה בהקשרים הלא יום-יומיים שלה. בתערוכה יוצגו עבודות של 12 אמני קרמיקה המבטאים בעבודתם את יחסי הגומלין בין המסורתי לעכשווי, בין היי-טק ללואו-טק ובין אוניברסלי למקומי. בין המציגים: סהר בצרי, עירית אבא, אורנה טמיר שסטוביץ, ארי טלברג, נועם דובר ומיכל צדרבאום. אוצרת: עמי שחר.

שנקר ברמת גן (ידע עם 8). תערוכת עבודות של סטודנטים מהמחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה בשנקר תיפתח היום. בתערוכה יוצגו עבודות המתייחסות להמצאותיו של ליאונרדו דה וינצ'י כמנוף לתהליכי חשיבה ועיצוב במדיה דיגיטלית באמצעות סרטוני אנימציה, מודלים פיסיים ומודלים דינמיים.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ