גילי איזיקוביץ

"תמיד נישאר אבא ואמא" שתעלה הערב לשידור בערוץ 2 היא גרסת הזוגיות המנופצת של "סופר נני". מיכל דליות, כוהנת ההורים, חוזרת לעשות את מה שהיא טובה בו, כלומר התמודדות בזק עם ילדים צווחניים, לא מחונכים או פרועים, והשריית רוגע אמהי על הוריהם.

דליות כאמור עושה את אותו הדבר בשדרוג אקסטרימי: מה קורה לילדים האלה כאשר למרקחת נכנסים גם הורים גרושים שהרבה פעמים צינה מקפיאה שוררת ביניהם. המתכון זהה למוכר ואליו נוסף רק תיבול קל של איבה ונתק מצד דמויות ההורים. למשל משפחת אברהם שבמרכז הפרק שישודר הערב. גירושי ההורים גרמו לאם המשפחה להתמוטט ולאבד בית ועסק. שני הילדים, מתבגרת בת 16 וילדון בן 6 שאינו מפסיק לבכות ולהכות לסירוגין, ולעתים במקביל, הם אתגר רציני. אתגר המצליח להיפתר לעיני המצלמה וליצור אגב כך את אפקט "אורח לרגע רואה כל פגע" המוכר והחביב כל כך על הצופים שחשים כי היו יכולים ולפתור גם הם את בעיות המשפחה.

החידוש העיקרי הוא החלפת טכניקת הלחשנית בציוד מתקדם יותר, שמאפשר לדליות לצפות מרחוק ולחלק עצות להורים בזמן אמת, מבלי לרחף מעל כתפיהם. בעידן טלוויזיוני שבו משפחה מרשתת את ביתה במצלמות ומיקרופונים לטובת תיעוד בלתי פוסק, ואחרים נסגרים במשך חודשים בווילה מבודדת, זהו צעד מתבקש.

"תמיד נישאר אבא ואמא". ערוץ 2, 21:15

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ