הוקפאו צילומי העונה ה-5 של מד מן

הצילומים הוקפאו בשל מחלוקת סביב עלויות ההפקה לפרק, אותן מבקשת חברת ההפקה להגדיל

שי גולדן
שי גולדן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שי גולדן
שי גולדן

חדשות מטרידות לאוהדיה הרבים של מד מן: חברת ליונסגייט, אשר מפיקה את הסדרה המצליחה, הודיעה היום כי תעכב את צילומי העונה החמישית עד הודעה חדשה, בשל מחלוקת עם הערוץ המשדר את הסדרה, איי-אם-סי. המחלוקת נסובה סביב עלויות ההפקה לפרק, אותן מבקשת חברת ההפקה להגדיל.

צילומי עונתה החמישית של מד מן, שנחשבת לסדרה המצליחה ביותר של ערוץ הכבלים האמריקאי, היו אמורים להתחיל באמצע אפריל באולפנים בלוס אנג'לס. הסדרה הייתה אמורה להיות משודרת ביולי ודחיית הצילומים למועד בלתי ידוע תביא, ככל הנראה, לאיחור של חצי שנה לפחות בשידורה. גורמים בהנהלת ערוץ הטלוויזיה איי-אם-סי העריכו אתמול כי האפשרות שהעונה החמישית תתעכב בשנה שלמה, עומדת אף היא על הפרק.

בשנה שעברה ניהלו הרשת, חברת ההפקה ויוצר הסדרה, מת'יו ויינר, משא ומתן ממושך שתוצאותיו היו התחייבות של ויינר להמשיך ולהיות מעורב בכתיבת ובהפקת הסדרה עד לעונה השישית לפחות. כרגע, כאמור, נדמה כי אין כל ערובה לכך. כוכב הסדרה, ג'ון האם, מי שמגלם את דמותו של דון דרייפר, הביע פסימיות באשר לאפשרות שובה של הסדרה לעונתה החמישית בשנת 2011. עוד הוסיף כי "הדבר בוודאי מעציב מאוד את אוהדיה הרבים של הסדרה".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ