ראש הממשלה נתניהו ייפגש מחר עם ג'סטין ביבר, יחד עם קבוצת ילדים מיישובי עוטף עזה

כ-200 מעריצות חיכו לזמר בפתח המלון בתל אביב

ברק רביד
יעל געתון
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
ברק רביד
יעל געתון

ראש הממשלה בנימין נתניהו יארח במעונו בירושלים מחר בערב את הזמר הקנדי ג'סטין ביבר. מלשכת ראש הממשלה נמסר כי ביבר ואמרגנו הם אלה שביקשו את הפגישה עם נתניהו, והוחלט להיענות לבקשה בחיוב. יועציו של נתניהו החליטו למנף את הפגישה ולהשתמש בה לצרכים הסברתיים. לפיכך, הוזמנו לפגישה קבוצת ילדים מיישובי עוטף עזה, שהיו באוטובוס התלמידים שנפגע מטיל נגד טנקים שירה החמאס בשבוע שעבר. המפגש של הילדים עם ביבר, שנחשב לכוכב פופ בינלאומי, עשוי לסייע בהעלאת סוגיית ירי הקסאמים מעזה למודעות במערב.

כ-200 נערות פקדו אתמול את בית המלון שרתון בתל אביב, ושם שהו במשך שעות בציפייה לפגוש את ביבר. "הגענו לפה במיוחד בטיסה מאילת", אמר יעקב מלמד, אב לילדה בת 12. "אנחנו הולכות אחריו לכל מקום", הוסיפה עדי בת ה-14 מגני תקווה, "אסע אתו לירושלים, לים המלח, ואני מחכה כאן מ-8 בבוקר".

הרעש והמהומה שיצרו המעריצות אילצו את צוות המלון להקים מערך אבטחה הכולל מחסומים לכל אורך הכניסה ובדיקה קפדנית של הנכנסים. ניכר כי עובדי המלון לא ציפו לגל הערצה בסדר גודל שכזה. "הסברנו את המצב למי שהתלונן", הסבירה ענת שילון, מנהלת השיווק של המלון, "חשוב לציין שהאורחים שיוצאים החוצה, למרות הרעש, מצלמים את כל הבנות כי הם רואים את זה כאטרקציה".

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ