יופי: קל באימונים

דאודורנטים חדשים לבני כל הגילאים, אוסף איפור מתוחכם וכמה מבצעים לחג

דורית לנדס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורית לנדס

"טין ספיריט", סדרה בת של "ליידי ספיד סטיק", היא סדרת דאודורנטים המיועדים לנערות צעירות בנות 10-15. זוהי כמדומה הסדרה היחידה שמתייחסת מפורשות לגיל הזה. אמם של שלושה נסיינים דיווחה: "שלושה מתבגרים ניסו את הדאודורנטים החדשים לבני הנוער של ספיד-סטיק. שתי הבנות דגמו את הספריי והבן, בצוק העיתים (אמו לא הספיקה לקנות לו משהו אחר) את הרול-און.

בת ה-14 סבורה שזה אחד הדאודורנטים הכי מוצלחים שהיו לה, ניחוחו עמיד ולדעתה התכשיר מיגר את ריחות הזעה להפליא; כך גם סברה בת ה-18 - זו התלהבה מגודלו של התכשיר, שאיפשר לה להכניס אותו בקלילות לתיק ביה"ס ולכל תיק אחר. אחיהן הספורטאי, המדיף צחנת זיעה קלה באופן די קבוע, התעלם מהריח הנשי שקיבל (וציין שממילא תחת ענן האפטרשייב שהוא מזליף על עצמו לא ניתן להריח את ריח הרול-און הנשי שלו), ואישר כי התכשיר הפחית באופן משמעותי את עוצמתו של ריח הזיעה אחרי אימוני הכדורסל. אך הוא ביקש לדעת מתי יוציאו סדרה ייעודית לגברברים צעירים..." המוצרים מוצעים כתרסיס, מקלון וגלגלת ובשני ניחוחות; מחיריהם - תרסיס, 100 מ"ל: 21 שקל, מקלון: 28 שקל, גלגלת: 24 שקל.

סדרת הדיאודורנטים של גארנייה כבשה רבים בשנה שעברה, אף שהבטחת היצרנית כי המוצר מונע זיעה במשך 48 שעות עוררה תמיהה משום שאינה מתאימה לסביבה הישראלית. הסדרה החדשה, "מינרל דאודורנט אקטיב דריי", מופיעה בשלושה ניחוחות, ומה שחשוב יותר שלושה ייעודים: תכשיר המגן בפני חום רב במיוחד, ספורט ומתח מדיף ריח רענן, והוא מופיע בתרסיס וגלגלת; תכשיר שאינו מותיר סימנים לבנים על הבגדים המדיף ריח פירותי-פרחוני ומופיע בתרסיס וגלגלת; ותכשיר מרענן בריח הדרים, ארז וורדים, שמופיע כתרסיס וגלגלת; המחיר אחיד - 25 שקל. בכל התכשירים אין חומרי שימור. נסייניות המדור מרוצות מאוד מהתכשירים, אך כולם נוסו במזג אוויר ממוזג, רחוק מאוד מחום הקיץ.

הדאודורנטים לגברים של "רקסונה" מופיעים בתרסיס (22 שקל ל-175 מ"ל), גלגלת (22 שקל) ומקלון (25 שקל). כולם נוסו בימים חמימים ונעימים, לשביעות רצונם של הנסיינים.

נסיינית (45 פלוס) שזקוקה לתכשיר "תקיף אך עדין" בגלל רגישות עורה בירכה על הופעת הגירסה החדשה ל"קיאופס" הדאודורנט המפורסם מתוצרת רוק, מה עוד שהוא נטול אלומיניום, אלכוהול ובישום ומבטיח "רעננות": הוא לא מבושם על כן אינו מתנגש בניחוח הבושם. לדברי היצרנית אפשר להשתמש בו גם לאחר גילוח והרחקת שיער מבית השחי. התכשיר מופיע בגלגלת, 105 שקל.

עיגולים ורודים גדולים

בשונה מאוספי האיפור לאביב שנסקרו במדור זה, האוסף של ז'יוונשי נועד לאביב ולקיץ, ועל אף שמו, "קוטור בנאיביות" ("נאיבמן קוטור"), זהו אוסף מתוחכם, מצומצם, בבחינת מעט המחזיק את המרובה.

מעצבי האיפור של היצרנית התאימו את מרבית הפריטים לצבע הכתום שבולט כל כך השנה, אך הנגידו אותם לפריט הבולט והמיוחד, הסומק "בלאש ג'לי", סומק ורוד מתוק הנתון בשפופרת שבראשה ספוג שמשחרר כמות מדודה ומפזר אותה על הלחיים. צעירות יכולות לחקות את עיצובי האיפור של התצוגות, בהם נמשחו הלחיים בוורוד בעיגולים גדולים, וגילאיות 30 ויותר ישתמשו בתכשיר באיפוק. 220 שקל ל-30 מ"ל (מהדורה מוגבלת וחד פעמית בצבע אחד בלבד).

לעיניים מוצעת רביעיית הצלליות "קנדיד גרדן", גם היא במהדורה חד-פעמית, של צבעים רכים אך מבהיקים - בז' בוהק, חום שחום נוצץ, אלמוג, משמש בהיר - 350 שקל. את הצבעים הללו משלים שפתון יפה בצבע תפוז זועק מסדרת "רוז' אינטרדי"; לחלופין אפשר לבחור בוורוד מאופק מסדרת "רוז' אינטרדי שיין", כל אחד מהם עולה 210 שקל.

למעדיפות את הבוהק הנוזלי של הגלוס מוצע כתום עז, "קנדיד טאנג'רין" - 190 שקל. צבעה של הלכה האופנתית כתום-אלמוג בהיר, 130 שקל.

בשמים חדשים

לנשים:

הניחוח הראשון של יצרנית האופנה והבישום, דיור, עודכן לא כבר לטובת הדור שלא ידעו, ו"מיס דיור" ההדורה והמרוחקת-משהו הפכה ל"מיס דיור שרי" הטרנדית, וכיוון שזו הצליחה במהדורת או-דה-טואלט, הושקה עתה מהדורת או-דה-פרפם. תערובת הריח משלבת הדרים, יסמין, ורדים, פאטשולי, וטיבר ואלגום. גם הבקבוק הוא "טייק" עכשווי מוצלח לתווי הבקבוק של הבושם המייסד, וסביב צווארו מופיע הסרט שחבק רבים מבושמי היצרנית. או-דה-פרפם, 50 מ"ל - 535 שקל.

"ל'אינטנס" הוא הגרסה החדשה ביותר ל"ורי איריזיסטיבל" (ז'יוונשי) שכבר נעשה לקלאסיקה מודרנית, ועתה הניחוח עז ומתוק מתמיד: ורדים, שזיפים שחורים וגם תבלינים - מושק לבן, פאטשולי וריחות עצים ארומטיים. הבקבוק המוכר של הבושם מופיע הפעם בצבע סגול שהולך ונעשה כהה יותר כלפי מטה. או-דה-פרפם, 30 מ"ל - 286 שקל, 50 מ"ל - 384 שקל, 75 מ"ל - 468 שקל.

"אטימו" (סלווטורה פרגאמו) מוגדר על ידי היצרנית כזר פרחוני: גרדניה ופראנג'יפאני, אדמונית ולוטוס לצד אגסים ותפוחים ועמם מושק, ארז ופאטשולי. זהו ניחוח נשי קיצי שאינו מתוק או חריף מדי. הבקבוק מעוצב בהידור, כעין עמוד א-סימטרי, בגוני זהוב ואדום. או-דה-טואלט, 30 מ"ל - 200 שקל, 50 מ"ל - 300 שקל, 100 מ"ל - 400 שקל.

בבקבוק המעוצב של "נינה ל'אליקסיר" (נינה ריצ'י), הנראה כתפוח צבעוני סמוק שסביב צווארו נח עלה כסוף, נתונה הגרסה החדשה של "נינה", שהמרכיבים המתוקים שבה (תפוחים וקרמל) החוברים לארומה של ארז ומושק וגוברים על התווים הלימוניים. או-דה-פרפם, 50 מ"ל - 420 שקל, 80 מ"ל - 530 שקל.

לגברים:

"פרנהייט אקווה" (דיור) - גרסה עכשווית לאחד הניחוחות המשובחים לגברים של היצרנית. כל המרכיבים הקלאסיים מופיעים גם בגרסה זו, החל מההדרים לסוגיהם וכלה בסיגליות, מנטה וגם וטיבר, אך הניחוח עצמו נעשה קל יותר, כנראה על ידי שינוי הפרופורציות ביניהם. יש בו גם שמץ של מרירות נעימה, שעשוי לחבבו על מי שמעדיפות בושמי גברים. גם הבקבוק הקלאסי נשמר - שיקול שיווקי ברור, כי מי שלא זוכר את שמו בוודאי זוכר את הבקבוק. הסגר מאפשר להתיז את הבושם או לטפטף לכף היד. או-דה-טואלט, 125 מ"ל - 505 שקל.

"לה מאל" (ז'אן פול גוטייה) עדיין מופיע כבית חזה גברי מתחת לחולצת הפסים האיקונית, אבל הפעם הוא נתון ב"שייקר" כמו זה שבו מכינים קוקטיילים. בין מרכיבי הניחוח אזוביון, מנטה, פריחת תפוז, וניל וכן קינמון, הל, אלגום וארז. או-דה-טואלט, 125 מ"ל - 505 שקל. להשיג רק ברשת אפריל.

שני ניחוחות הנושאים את השם פרארי, "בלק" ו"סקודריה". "בלק" עשוי מהמרכיבים הקלאסיים של בושמי גברים - לימון לסוגיו, הל וקינמון, יסמין וורדים וכן ריחות עצים, אלא שלתרכובת זו נוספה "פרשנות עכשווית" בדמות וניל, תפוחים ושזיפים לבנים. או-דה-טואלט, 75 מ"ל - 150 שקל, 125 מ"ל - 200 שקל. "סקודריה" עז יותר: שפע הדרים ואזוביון, תבלינים לרוב - רוזמרין, פלפל שחור, הל, תה שחור, ארז, פולי טונקה, מושק לסוגיו. גם הבושם הזה יישא חן באפם של כל המבקשים מעט רעננות צוננת במהלך הקיץ שבוא-יבוא. או-דה-טואלט, 75 מ"ל - 200 שקל, 125 מ"ל - 250 שקל.

מבצעים לקראת החג

מי יצילנו מהמלה הקשה "מארז", שמתחרזת שלא בטובתה עם ארגז, ולמעשה אינה אלא אריזת קרטון המכילה מספר מוצרים. אלא שלעתים אלה חבילות מתנה מוצלחות במחירים סבירים.

לגברים - אריזת מתנה של "אקס" ובה תכשיר דאודורנט בתרסיס ולצידו ג'ל רחצה - 40 שקל. באריזת המתנה מתוצרת ניוויאה ג'ל ניקוי לפנים ותחליב לחות - שניהם מיועדים לעור רגיל - 80 שקל.

לנשים - באריזה הנקראת "נצ'ורל ביוטי" (ניוויאה) תכשיר פילינג עדין, שלדברי היבואנית אפשר להשתמש בו מדי יום; מעליו יש למשוח את קרם הלחות מאותה סדרה שמכיל מסנן קרינה. הקופסה עולה 90 שקל.

קופסת הקרטון של "ויווארה", הבושם הקלאסי של פוצ'י, וזו של "מיס פוצ'י", האחות הצעירה, מצניעה בתוכה לא רק אחד מהבשמים הללו בגודל מלא, 50 מ"ל, אלא גם תיק רחצה מהודר המעוטר בצבעים האופייניים ליצרנית, שיכול להיחשב גם כתיק ערב. לצד הבושם גם קרם גוף באותו ריח; "ויווארה" ו"מיס פוצ'י" אינם הולכים בתלם המתקתק-פרחוני הרגיל ("מיס פוצ'י" הוא המתובלן מבין השניים), כל אחד מהם נתון בבקבוק שעיצובו מיוחד. כל קופסת קרטון נמכרת לכאורה במחיר הבושם בלבד, אך לכבוד החג ניתנת הנחה בשיעור 25 אחוז - 367 שקל במקום 490 במהלך אפריל.

בסדרת "אן לוריין" (מתוצרת בי.פור יו) אריזות מתנה מגוונות: תיק רחצה ולצידו קרם ידיים וקרם רגליים עולה 20 שקל; תיק רחצה ובו שמן גוף, תכשיר פילינג לגוף וקרם ידיים - 40 שקל; קופסת עץ מחזיקה חמאת גוף, קרם רגליים וקרם ידיים - 50 שקל; בתיק שצורתו סגלגלה קרם יום, קרם לילה, סרום וגם שרשרת פנינים. להשיג ברשת מגה-בול, פארמה ובפרפומריות.

הקונה ממוצרי אסתי לאודר ב-400 שקל תקבל תיק כחול נאה ותוכל לבחור אריזה המכילה שישה מוצרי טיפוח ואיפור. הבחירה היא בין תכשירי לחות, מיצוק או טיפול בקמטים ובאריזה יינתנו דוגמיות (שתכולתן 5 ו-7 מ"ל) של סרום, קרם וקרם עיניים תואמים. עד סוף החודש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ