ברי סחרוף ביטל את השתתפותו באירוע ליום הזיכרון כיוון שהכניסה לקהל כרוכה בתשלום

טקס בבריכת הסולטן בירושלים במעמד ראש הממשלה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

ברי סחרוף החליט לבטל את השתתפותו בטקס יום הזיכרון של עמותת "זוכרים", לאחר שנודע לו כי הכניסה לאירוע כרוכה בתשלום. הטקס, שיתקיים ביום ראשון בבריכת הסולטן בירושלים בנוכחות ראש הממשלה בנימין נתניהו, הוא אחד האירועים המרכזיים המתוכננים ליום הזיכרון הקרוב, וצפויים להשתתף בו שלמה גרוניך, דיוויד ברוזה, הראל סקעת, עידן עמדי, דודו אהרון ואמנים נוספים.

עם הביטול מצטרף סחרוף לעמיר בניון ושולי רנד אשר החליטו גם הם לא להשתתף באירוע מאותה הסיבה. מנהליו של סחרוף סירבו להתייחס לדברים אך אישרו את הביטול מסיבה זו. מנהליו של שולי רנד מסרו כי "נשמח לחזור ולעזור להרים את המופע בתנאי שיורד המחיר לסכום סמלי של לא יותר מ-20 שקלים לכרטיס, וכך יוכלו כל תושבי ירושלים המעוניינים בכך להשתתף בטקס".

מחירי הכרטיסים למופע נעים בין 45 ל-90 שקלים, ומעמותת "זוכרים" נמסר כי סכום זה נגבה רק על מנת לעמוד בהוצאות האירוע. "האירוע אינו נתמך כולו בכספי ציבור והמכירה נועדה לממן אך ורק את התשלום לאמנים, מערכות ההגברה והוצאות האבטחה", נמסר מהעמותה. "האירוע נעשה לחלוטין ללא כוונת רווח ואנו מקווים שבשנה הבאה הוא יזכה לתמיכה הציבורית הנדרשת שתייתר את הצורך בהשתתפות הציבור".

מעיריית ירושלים נמסר: "העירייה עורכת אירועים רבים בערב יום הזיכרון אשר הכניסה אליהם חופשית ובחינם והם ממומנים במלואם על ידי העירייה. האירוע בבריכת הסולטן הוא אירוע בהפקה פרטית של 'זוכרים', אשר התקיים באותה המתכונת במשך שנים רבות, ובתשלום, בבנייני האומה. העירייה נענתה לבקשת העמותה וסייעה לוגיסטית וכספית להעבירו לבריכת הסולטן. עלויות הכניסה לאירוע זה, שאינו מסחרי, משמשות להשתתפות בכיסוי ההוצאות בלבד ולא למטרות רווח, והמשפחות השכולות נכנסות ללא תשלום".

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ