סדרת טיפוח חדשה לגיל הביניים ואיפור קיץ צבעוני במיוחד

דורית לנדס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורית לנדס

הצבעוניות המתפרצת של אופנת האביב משתקפת באוסף האיפור החדש של מאק, "קווייט קיוט". ייתכן שהצגתו כמיועד ל"פאשוניסטה צעירה" תרתיע כמה קונות שהיו מאמצות אחדים מהגוונים הרכים המוצגים.

החשוב הוא שהצבעים אינם צעקניים אלא מאירים. ברביעיית הצלליות ארבעה טונים שקטים: סגול-לילך כסוף, ירוק זהוב, סגול מעושן וגם ורוד עדין - 221 שקל. ללחיים מוצע סומק בשלושה גוונים, כולם מעוטרים בלב. סגול רך, ורוד בהיר וורוד פוקסייה - 134 שקל.

השפתונים מופיעים בצבעי אפרסק, סגול בהיר, ורוד פסטלי, ורוד זוהר וסגול עז; לכל אחד מהם מרקם שונה, למשל סאטן, קרמי, מאט או בוהק (בהתאמה) - 89 שקל השפתון. הגלוסים שקופים וקלילים יותר הפעם: צבע עור טבעי, שני ורודים - האחד בהיר והשני נוטה לפוקסייה, וכן סגול עדין - 105 שקל לגלוס. צבעי הלכות הם ורוד בהיר, ירקרק-פיסטוק, וכן סגלגל - 60 שקל הבקבוקון.

פי עשרה

טוב עשתה חברת ניוטרוג'ינה כשהגדירה במדויק את גיל קהל היעד של תכשירי הסדרה החדשה "מולטי דיפנס", בנות 25-40. בסדרה תכשיר ניקוי, שלושה תכשירי לחות ליום וגם קרם לילה.

לדברי היצרנית תכשירים אלה יגבירו את כושר ההגנה הטבעי של העור פי עשרה, לא פחות, יגוננו עליו ממפגעים סביבתיים - היא מונה את חמשת המזיקים ביותר שבהם, השמש, זיהום האוויר, הקור, החום והרוח - ובתוך כך יאטו את תהליכי ההזדקנות. למעשה, לא ניתן להאט את תהליכי ההזדקנות, אך בלימת השפעתה הרעה של הסביבה עשויה לגרום לכך שהעור יקמול בקצב איטי יותר: הרי העור בכל אותם אזורים מוצנעים בגוף שאינם נחשפים לשמש ולסביבה נראה פחות "משומש" מאשר עור הפנים והזרועות.

בחומרי הלחות שולבו מרכיבים מטהרים כמו תמצית תה ירוק, חלבונים שהופקו מזרעי מורינגה, ויטמין E ו-C. כל התכשירים, למעט הקרם ללילה, נתונים בבקבוקי משאבה, וכך לא חודר לתוכם אוויר שעלול להשחית את ויטמין C.

שתי נסייניות בשנות ה-30 שלהן השתמשו בתכשירי היום לשביעות רצונן, אחד לעור רגיל-מעורב והאחר לעור רגיש ויבש; בשניהם מסנן קרינה עם מקדם הגנה מס' 15. לדבריהן, קרם הלילה "בסדר גמור". שתיהן אהבו את תכשיר הניקוי, תרחיץ גרגרים יומיומי לכל סוגי העור, שמטהר את הנקבוביות. נסיינית בת 50 חמדה, למרות גילה ובשל עורה הרגיש, על התחליב הנטול בושם שמקדם ההגנה של מסנן הקרינה בו הוא 25. "במשך היום הלחות מספיקה לי, העור רגוע ולא מתייבש, בערב אני חוזרת לתכשיר המיצוק וההזנה שלי".

מחירם של תחליבי הלחות זהה, 160 שקל ל-50 מ"ל, וזה אף מחירו של הקרם ללילה. התרחיץ עולה 90 שקל לשפופרת בת 150 מ"ל.

על טעם ועל ריח

מלחמת הפרסים בין עיתוני הנשים בצרפת גוברת: לפני כשנתיים הופרה פתאום הבלעדיות של הירחון "מארי קלייר", שנוהג להעניק מדי שנה צל"שים למוצרי טיפוח הרשאים לשאת כתובית המציינת זאת במשך שנה תמימה - מקדם מכירות מוצלח ביותר.

השבועון "מאדאם פיגארו" התקנא וכונן לעצמו תחרות משלו, הצל"שים נבחרו אך לא רק על ידי "צוות מקצועי" של עיתונאים - מספרם של אלה היה כמעט בטל לעומת עשרות כוכבי קולנוע, תיאטרון וזמרה שגויסו לחבר הבוחרים. כך זכה "פיגארו" באירוע נוצץ שופע ידוענים, וכולם קיבלו פרסום חינם מעל עמודים רבים.

עתה כונן "מארי קלייר" את פרסי הבישום הבינלאומיים. הירחון קובע, ללא בושה, כי כתבות היופי בכל המהדורות הבינלאומיות שלו בחרו בבושמי הנשים "הטובים ביותר" של השנה בשלוש קטגוריות - פרס הבושם הטוב ביותר, פרס התעוזה ופרס הבקבוק המוצלח ביותר.

מילא תעוזה ועיצוב הבקבוק, אך מהם הפרמטרים המוגדרים והאחידים המאפשרים לקבוע מהו ניחוח טוב או טוב יותר? הרי הכל תלוי בחבירה בין העור וחומציותו לבין הבושם מצד אחד והאף, הסובייקטיבי לגמרי של המתבשמת, מצד אחר. הלא לבה של כל מתבשמת נשבר לא אחת כשהבושם החדש שהוזלף על עורה לא שיגע איש בסביבה אך הדיף ריח נפלא כשחברה בוגרת או הבת הצעירה התבשמו בו.

מעל לכל, כיצד יכולות העיתונאיות לקבוע מהו הניחוח הטוב ביותר? הרי זו קביעה אישית ושרירותית לגמרי, מה עוד שהן פסולות לעדות, כיוון שמדי שבוע הן מרחרחות כל כך הרבה בשמים שמרביתם דומים זה לזה, שטעמן נעשה רק יותר ויותר אקסצנטרי.

אפשר להניח שכל הנימוקים האלה לא נעלמו מ"מארי קלייר" אבל במלחמה כמו במלחמה. "בלנסיאגה פאריס" הוא הבושם הנבחר, וצוין לשבח על תערובת הריח הקלאסית, ששילבה סיגליות בקורט פלפל, "נגיעות של עור ולטיפה של פודרה" וכן מושק וריחות עצים.

המועמדים האחרים היו "אידיל" בגרסת או-דה-טואלט, גרלן; "בל ד'אופיום", איב סן לורן; "וומאניטי", תיירי מוגלר; "ביוטי", קלווין קליין; "וואייז' ד'הרמס", הרמס; "ליידי מיליון", פאקו ראבאן; "ז'אדור ל'אור", דיור; "לאב קלואי", קלואי; "גוצ'י גילטי", גוצ'י; "אקווה די ג'ויה", ג'ורג'יו ארמאני. בפרס התעוזה זכה "וומאניטי", אכן, בושם שריחו בלתי שגרתי, אפילו מכיל מרכיבים "מלוחים". בפרס העיצוב על הבקבוק המוצלח ביותר זכה "וואיאז' ד'הרמס". *

מבצעים

מבצע ברשת אפריל: הנחה בת 30% על תכשירי הטיפוח בסדרות שמיועדות לעור בוגר: "אבסולו" מתוצרת לנקום, "קוויאר" של לה פריירי, "בנפיאנס" - שיסיידו, "סרטיטוד" - ז'אן פיוברט, "רסט מרווייה" - סטנדל, "אייג' ריפורם" - ד"ר מיוראד.

ברור שהכוונה השיווקית היא ללהק צרכניות נוספות למוצרים יקרים, שמספר רב מהם השפיע לטובה על עורן של נסייניות. בדרך כלל מבצעים כאלה נערכים כאשר היצרניות עומדות להכניס לשוק מוצר חדש בסדרה או כאשר סדרה חדשה תתפוס את מקומה של זו ב"טופ אוף דה ליין". לכן כדאי למי שמכירה את התכשירים לקנות את אותו פריט שאינה יכולה להסתדר בלעדיו.

צרכנית שרוצה לנצל את המחיר המוזל כדי להתנסות בתכשירים אלה, תיטיב אם תקנה תחילה מוצר מרכזי אחד ותבקש דוגמיות של המוצרים המשלימים כדי ולהשתמש בהם בסינרגיה. כאשר מוצר אינו מתאים מכל סיבה שהיא, נוכחים בכך מיד; שימוש במשך שלושה ארבעה ימים עשוי ללמד אם התכשיר מתאים או לא, אבל רק אחרי עשרה ימים לפחות ניתן לראות את ההשפעה המצטברת.

ההנחה תקפה עד סוף החודש בכל סניפי אפריל.

על הסכין

לחיים מלאות

הזרקת חומר הממלא את הלחיים, "מרים" אותן, מעגל את מתאר הפנים ומשווה להם חזות צעירה יותר הוא טיפול שהולך ונעשה מקובל יותר על נשים וגם גברים, מכיוון שהוא מתבצע במהירות במרפאתו של הרופא, אינו מצריך החלמה תוך כדי פיקוח במשך שבועות אחדים, השפעתו מיידית, התוצאה נראית "כמעט טבעית", וההוצאה הכספית נמוכה במידה רבה מזו של הניתוח, שממילא ניתן לדחות אותו.

המנתח הפלסטי מזריק תחילה חומר הרדמה ללחיים, ומסמן את המקום שבו יחדיר את חומר המילוי, ואז הוא מזריק אותו לעומק. בתוך דקות אחדות מופיעות לחיים מעוגלות, מלאות. גם קו הלסת (המוביל אל הצניחה הגדולה באזור הצוואר) מושפע לטובה, מכיוון שהמילוי "מושך" למעלה את העור הרפוי שקרס לאחר שהשומן הטבעי התמעט ו/או נדד מחלקם העליון של הפנים כלפי מטה.

לעתים נוצר סימן אדום, כמו של חבורה באזור הלחיים, ויש שמופיעה נפיחות קלה, אך אלה נעלמים כעבור ימים אחדים, כשהחומר הממלא ("ראדייס", "רז'ובן", "רסטילאן" ודומיהם) מתמקם בלחיים. משך השפעתו של החומר יכול להגיע עד שנה, אך אצל נשים בוגרות הוא נספג בגוף כעבור שישה-שמונה חודשים. לעתים החומר ממריץ את הגוף לייצר קולגן טבעי, וכך אפקט המיצוק נמשך זמן רב יותר.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ