"האנטומיה של גריי", יס דרמה | יד על הדופק

בפרק של "האנטומיה של גריי" שישודר הערב ביס דרמה, ישירו הרופאים המנתחים, שלרוב עסוקים בענייני אהבה, על משאלות לבם

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

לא חלפו כמה ימים מאז שידור הפרק האחרון של "גלי" וכבר מציעה דרמה אחרת שירה בין התרחשויותיה. בפרק המיוחד "שיר מתחת לשיר" בסדרה "האנטומיה של גריי" שישודר הערב ביס דרמה, ישירו הרופאים המנתחים, שלרוב עסוקים בענייני אהבה, על נושאים אלה ועל משאלות לבם.

הרקע לפרק, המתרחש בבית חולים בסיאטל, הוא אירוע טראומתי שקורה לרופאה קאלי טורז (שרה רמירז), המצפה לתינוק עם בת זוגה אריזונה ועם מארק, אהוב לשעבר. בת דמותה של קאלי, המתבוננת מהצד על ההתרחשויות, שרה יחד עם הרופאים. לפרק מיוחד זה מצטרפת גם ד"ר אדיסון מונטגומרי (קייט וולש, שהחלה את דרכה בסדרה והיתה אשתו של מארק, וכעת היא מכוכבות "מרפאה פרטית").

יוצרת שתי הסדרות האלה ("מרפאה פרטית" ו"האנטומיה") שונדה ריימס הסבירה את הרצון להשתמש בשירים בפרק עוד כשראתה פרק מיוחד שכזה ב"באפי ציידת הערפדים" ב-2001. רשת אי-בי-סי לא התלהבה מהרעיון, אבל אחרי שהתלהבו מהצלחותיה של ריימס הסכימו לחרוג מן הז'אנר. ריימס ידעה על כישורי הזמרה של השחקנים. בזמן שביתת התסריטאים לפני שלוש שנים היא אירגנה מופע של שתי הסדרות לגיוס כספים לאנשי הצוות שנפגעו מהשביתה. רמירז, זוכת פרס טוני לתיאטרון, הפליאה לשיר וריימס החליטה לבסס את הפרק המוסיקלי סביב שירתה והשירים שקידמה הסדרה. בפרק המיוחד יבצעו בין השאר שירים של "סנואו פטרול" וברנדי קרלייל.

הגל של "גלי" שטף עוד סדרות השנה. בנוסף ל"אנטומיה", דרמת בית חולים אחרת, פצחה בשיר, כאשר יו לורי עם כובע ומקל ביד שר ורקד ב"האוס". רשת פוקס שילבה פרקים מוסיקליים בסדרת הדרמה "בונז", בסדרת המדע בדיוני "פרינג'" ובסדרות האנימציה "משפחת סימפסון" ו"איש משפחה".

"האנטומיה של גריי". יס דרמה, 21:15

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ