בעקבות פניני הים הדרומי

סדרת טיפוח חדשה לעור בוגר, איפור קיצי ססגוני במיוחד וכמה ניחוחות רעננים

דורית לנדס
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
דורית לנדס

שמה של סדרת הטיפוח "רנוטריב" הולך לפניה כסדרה המובהקת ביותר שאסתי לאודר מייעדת לעור בוגר. השאיפה המשותפת ללאודר וליצרניות רבות אחרות הנושאות עיניהן לפלח השוק הזה, שמספרו מתעצם ודרישותיו גדלות, היא להאט את תהליך ההזדקנות של העור. העזרה מבחוץ שניתנת לעור מכוונת להמריץ את תפקודו כדי שיפעל כעור צעיר יותר, שמסוגל במידה שהולכת ופוחתת עם השנים לתקן את הנזקים השונים הניכרים בו. לזכותן של היצרניות יצוין כי אף שהן משקיעות מאמצים ומשאבים עצומים בהתמודדות עם האזמל והמזרק הן מבינות שידן קצרה; אולי משום כך רבות מהן מקפידות להגדיר את הציפיות שאפשר לתלות בתכשירים באופן ריאליסטי יותר.

גלגולים רבים עברה "רנוטריב" מאז יצאה מתחת ידיה של אסתי לאודר עצמה בשנות ה-50 של המאה הקודמת, ושמה הארוך של הסדרה הנוכחית, "רנוטריב אלטימט ליפט אייג' קורקטינג קולקשן" מרמז על כך. בסדרה העכשווית ארבעה מוצרים בסך הכל, אך למעשה מדובר בשלושה, משום שקרם הלחות החדש המיועד ליום וללילה, לפנים וגם לצוואר, מוצע בגרסה עשירה יותר, לעור יבש ובגרסה "רגילה" לעור רגיל ומעורב. סרום וקרם עיניים משלימים את שגרת האיפור.

בחומר הרקע שהעבירה היצרנית נשאלת ד"ר נאדין פרנודט, מנהלת המו"פ בתחום הביולוגיה של העור בקבוצת לאודר, מיהי הצרכנית שאמורה להשתמש בסרום, ותשובתה "המשתמשת בסרום צריכה להיות מי שמתעניינת בשגרת טיפוח המביאה תועלות מרוכזות, מואצות. הסרום אידיאלי גם למי שמעוניינת ב'ליפט תחושתי' מיידי". אבל היא נמנעת מלהגדיר את הגיל, מצב העור וחומרת הנזקים שצבר.

עם זאת, היצרנית אומרת שבמשך הזמן יורגש "ליפט" ברמת התאים, העור ייראה מוצק יותר, מלא יותר, דחוס וגמיש כבצעירותו, ומבטיחה שבטווח הקצר תרגיש הצרכנית בהשפעתן המיטיבה של פניני הים הדרומי שמשוות לעור חזות קורנת, והעור ייראה מיד מלא וגמיש הודות למרכיבי לחות.

בין המרכיבים הייחודיים בסדרה - אצות שתורמות לאריכות ימיו של התא, ומסייעות בשיקום העור והמרצתו, וגם טורמלין שחור שאמור לסייע בייצורו של קולגן חדש. נוסף על כל אלה, ממליצה היצרנית להחדיר את הקרם לפני השינה תוך עיסוי נקודתי בפנים ובצוואר, כפי שמודגם בשירטוט המופיע בעלון הנמצא בקופסה.

שתי נסייניות (בת 60 פלוס ובת 50 פלוס) נהנו, לדבריהן, מהשימוש (יותר מחודש) בסרום ובקרם הלחות, אף שלא ציפו - גם לא חזו - בשיפור בולט. הבוגרת שבהן דיווחה שהקרם לעיניים "פשוט יבש", כהגדרתה; לדבריה, הקרם נספג מהר אבל אין בו מידה מספקת של לחות שמנונית שתאפשר לו להשתייר במשך שעות, וגם בלילה לא לחלח די הצורך את אזור העיניים. אגב, הסתייגות דומה הועלתה בעבר גם לגבי קרם הלילה מסדרת "אלטימט", הדגם הקודם של "רנוטריב".

קרם לחות רב-תכליתי (עשיר או רגיל): 1400 שקל ל-50 מ"ל, סרום: 1400 שקל ל-30 מ"ל, קרם עיניים: 650 שקל ל-15 מ"ל.

כל צבעי ההיביסקוס

מאק מקדמת את הימים התכולים-זהובים במגוון מוצרים חדשים בסדרת "סרף בייבי". לשם שינוי - וייחוד - נפרדה מהאריזות השחורות האחידות, על מוצרי האיפור החדשים מופיע ציור של היביסקוס אדום, ואחדים מהם (העפרונות, הגלוסים והברונזרים לסוגיהם) מעוטרים בפסים צהובים, כתומים ותכולים-טורקיז.

וכתמיד, ההיצע עשיר. לשפתונים ארבעה גוונים - לבן בוהק, אלמוג עז, סגלגל, צהוב-שחום, ואילו בגלוסים יש לבנבן-מוזהב, ורוד-אפרסקי, ורוד-אלמוג ושחום; מחירם זהה - 94 שקל.

המסקרית החדשה, "בלקספלש", עמידה במים וצבעה שחור; המברשת מאפשרת משיחה דקה, שמפרידה היטב בין הריסים אך אינה מעבה ומאריכה אותם במידה ניכרת, ונסייניות המדור, החובבות עמידות בשל ריסיהן הדלים, משחו אותה חזור ומשוח ואז נאלצו להשקיע שעה רבה כדי להסירה (95 שקל).

צבעי הצלליות בהירים ברוח הקיץ, הצבעים המוצעים באבקה דחוסה נעים בין לבנבן וזהוב ועד אלמוג, טורקיז ואפור (94 שקל הצללית); צלליות בתפזורת מתכתית מופיעות הפעם באריזה ובה ארבע קופסיות הנחלקות לזוגות - ירקרק-כסוף עם פלטינה וברונזה כהה עם אפור נוצץ - 200 שקל.

צבעיהם של שני העפרונות לתיחום העיניים משתלבים היטב - טורקיז מוזהב וצהבהב לבן - 94 שקל העיפרון. פודרה דחוסה בצבע אלמוג-אפרסק ועליה ציורי היביסקוס מוזהב משמשת לגימור וכן גם כסומק - 160 שקל. האם ייפלא שצבעי הלכות החדשות הם ורוד בהיר מאוד וטורקיז? - 62 שקל.

מוצרי שמש מרשימים משלימים את האוסף: "באלם" נוזלי לשפתיים, "סאנטינטס" בצבע ורוד שקוף, ורוד זהוב, או ורוד חיוור המכיל מקדם הגנה ובו מסנן קרינה מס' 20 (95 שקל לשפופרת בת 10 מ"ל).

ברונזר קרמי במקלון נוח לניוד ולשימוש (שלושה גוונים, 180 שקל); אבקת הברונזר הדחוסה "סטודיו קרבלנד" מופיעה בחום-זהוב או חום-ורדרד, והאבקה מעוצבת כגלים המורכבים מהלוגו של היצרנית (160 שקל). שני הגוונים של אבקת הברונזר "ברונזינג פאודר" כהים יותר (150 שקל). שתי הקופסאות מצוידות בראי.

רצוי להעלות את האבקה על העור בעזרת מברשת רכה ועבה ובתנועות קלילות; יש לרחוץ את המברשת לעתים קרובות כדי שהסיבים יאפשרו הנחה מיטבית של האבקה הדקיקה. המברשת של מאק (205 שקל) היא השקעה רב-שנתית. ועוד פיתוי באוסף: תיקי איפור קומפקטים נאים בצבע צהוב עם פסים כתומים (145 או 165 שקל). *

בשמים חדשים

לנשים:

הופעת הבושם הראשון של ג'ימי צ'ו, יצרנית נעליים ותיקים, מוכיחה שוב כי אין טוב מניחוח להפיץ את השם עד למרחקים. עתה תדע גם חובבת הבישום הישראלית כי מאחורי הפריצה הבינלאומית של המותג עומדת למעשה אשה מוכשרת מאוד, המעצבת תמרה מלון, שהקימה את החברה וכבר הספיקה למכור אותה, אך עדיין אחראית על העיצוב ומזוהה איתה. ג'ימי צ'ו הבושם הוא חריף ומתובלן, ובמרכיביו סחלב, פאטשולי, ותו ירוק מודגש. הבקבוק מעוצב להפליא בצבעי שחום וזהוב, מזכוכית דמוית מוראנו; האריזה החיצונית עשויה בדמות עור נחש, ממנו עשויים רבים מדגמי הנעליים והתיקים של היצרנית. או-דה-פרפם, 60 מ"ל - 464 שקל, 100 מ"ל - 630 שקל.

מהדורת אביב מיוחדת ל"קלואי" הנקראת "רוז אדישן" - ליצרנית (תאגיד הקוסמטיקה והבישום קוטי) פתרונים, שהרי הוורדים הם המרכיב נותן-הטון גם במהדורות אחרות של הניחוח, לצד מגנוליה ושושן צחור. סרט ורוד מקשט את צוואר הבקבוק המוכר. או-דה-פרפם, 50 מ"ל - 387 שקל.

ניחוח היוניסקס הקיצי "סי-קיי-ואן סאמר" (קלווין קליין) קל ושופע הדרים כתמיד, והפעם נוספו פרזיה צהובה, ורבנה, מושק וארז - תערובת נעימה וממריצה. לבקבוק הקלאסי של הבושם נוספו פסים בכחול, צהוב ואדום. מהדורה מוגבלת, או-דה-טואלט, 100 מ"ל - 292 שקל.

"פלורה או פרש" (גוצ'י) - בגרסה הקלילה הזאת של הניחוח הפרחוני שבלבו ורדים ואדמוניות שלובים באלגום ופאטושלי, הודגשו המרכיבים ה"ירוקים", והניחוח נעשה כמדומה יותר קיצי ופחות מתוק. או-דה-טואלט, 50 מ"ל - 420 שקל, 75 מ"ל - 575 שקל.

זוג בשמים לגבר ולאשה:

הזוג הקלאסי של קלווין קליין "איטרניטי" מופיע במהדורת קיץ באותם הבקבוקים אך בניחוח וצבעים מעודכנים. הבושם לגבר נתון באריזה ירקרקה, ואכן זהו ניחוח ירוק מובהק: עשב, הדרים ומנטה יחד עם שושן צחור, עצי ארז ופאטשולי. או-דה-טואלט, 100 מ"ל - 330 שקל.

הבושם לאשה מופיע באריזה ורודה, והוא פרחוני-מתובלן יותר מתמיד. בין מרכיביו שושן צחור, סיגליות, יסמין, גרדניה, מימוזה ומושק. או-דה-פרפם - 100 מ"ל - 423 שקל.

כתבות מומלצות

איור: עמוס בידרמן

דלתות מסתובבות: הנוטש, החוזרת באופן חלקי והיושב על הגדר

יצחק לבני, 2016

מדובר בכישרון מפתיע של סופר גדול. זה הספר שאני הייתי רוצה לכתוב

נעה ודוד שיסל. בזכות הסרט צבי בהחלט מאוד נוכח

"שואלים אם יש קשר לשיסל. אני אומר שאני הבן שלו, וישר עולה חיוך"

ויטמינים ותוספים בחנות פארם

כן, מדובר בסוג של אובססיה. זו רשימת תוספי המזון שאני לוקחת

אלן קאמינג ב"החבר הגאון שלי מהתיכון". כל זיכרון ילדות מחייב בדיקת עובדות

מרענן לראות טאץ' קומי בז'אנר שלא מצטיין בחוש הומור

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ

כתבות שאולי פספסתם

בת ים

שתי דירות במחיר אחת: האם זהו עתיד תחום הפינוי-בינוי?

אפליקציית קלארנה. החברה נמצאת במגעים לגיוס סבב חדש לפי שווי שנמוך בכ-30% מהשווי שקיבלה לפני שנה בלבד

"היערכו לגרוע מכל": נבואות החורבן בהיי-טק מתחילות להגשים את עצמן

בניין דירות בחולון

לקחתם משכנתא בחודשים האחרונים? גם אתם כבר שילמתם על עליית הריבית

"כשבאנו לקבל משכנתא לרכישת הבית, התברר שהבעיה לא פשוטה כלל"

הריבית במשק מזנקת – מה כדאי לעשות עם ההלוואות שלקחתי?

המשווקים של פוליסות החיסכון הם סוכני הביטוח, שנהנים מעמלות שמנות

"הציעו לי להעביר את החיסכון מאלטשולר. האם כדאי לי?"