רותה קופפר

עוד סרט ורוד במסגרת שבוע הגאווה של ערוץ יס דוקו - "זה הוא או היא?" - משודר הלילה. מדובר בפרויקט התיעודי הארוך ביותר שנעשה בניו זילנד. גיבור הסרט הוא גראהם, שגדל בעיירה קטנה בניו זילנד, ותמיד הרגיש שונה, כנערה כלואה בגוף של נער. הפתרון שלו היה לעטות זהות אחרת, של אשלי, וזו רוצה להיות אשה יפה ומושכת, אף שהיא מגדירה את עצמה כ"אשה שעירה ושמנה עם פין".

מאחר שהיא תופסת את עצמה כאשה הטרוסקסואלית ההגדרה שלה כטרנסג'נדרית יוצרת אצלה קונפליקט. היא לא רוצה בה, היא מעדיפה להשתלב בעולם הסטרייטי. הבמאי ג'סטין פמברטון מלווה במשך שנים את אשלי שהיתה פעם גרהאם במה שנראה בתחילה כסיפור מוכר על שינוי מין, אך מתפתח באופן אחר. מה שנראה כבחירה הכי משחררת נהפך בשלב מסוים למגביל ביותר.

"זה הוא או היא?". יס דוקו, 23:25

סודות מחדר המיון

בפרק הרביעי של העונה השלישית של הקומדיה השחורה "האחות ג'קי" ג'קי מחביאה את תחמושת הכדורים שלה, קופר שומע שאקלייטוס הציעה לאוהרה את תפקיד מנהלת חדר המיון ויוצא להילחם על התואר. קווין מזמין את אדי לברבקיו ואדי מתחבר עם טוני, אחותו של קווין.

"האחות ג'קי". הוט3 23:05

דבר העורכים

הפרק האחרון בהחלט של השידורים הליליים של "הסמויה" ביס דרמה ואחריו צפויה להיפער תהום רגשית (שאפילו שידורים חוזרים של "דם אמיתי" לקראת עליית העונה החדשה לא יצליחו למלא), ממש כפי שקרה ששודרה הסדרה בזמן אמת. בפרק הערב התרמית של מקנולטי נחשפת ומגיעה עד לראש העיר קרקטי. הפיקוד הבכיר מעדיף לטייח את האירוע. בינתיים ב"בולטימור סאן" גאס מתעמת עם העורכים הבכירים סביב שקריו של הכתב טמפלטון.

"הסמויה". יס אקשן, 23:30

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ