עיצוב

יובל סער
יובל סער
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
יובל סער
יובל סער

בית בנימיני בת"א (העמל 17). התערוכה הקבוצתית "של מי האדמה הזאת" תיפתח הערב ותציין את פתיחתו של בית בנימיני, מרכז לקרמיקה עכשווית. התערוכה מבקשת להראות כי היחס בין האדם לעולמו אינו חייב לעבור רק דרך מודל הבעלות וכי קיימת אלטרנטיבה אחרת לקשר עם העולם. אוצר: ערן ארליך.

לעלא, הצרכניה לעיצוב ישראלי, מתחם שילב, נמל תל אביב. "אחד מי נוגע?", תערוכת יחיד של האמנית רעות שחר, תיפתח מחר. שחר מבקשת לחבר בין האמנות לאובייקט השימושי, ובין העבודות אפשר למצוא שטיחי קיר אמנותיים, רהיטים פיסוליים, אגרטלים מפוסלים, פמוטים, ועוד.

בית העיצוב ספדה, נמל תל אביב. לרגל השקת הגיליון השלישי של כתב העת כתב TEXT TILE TECH STYLE של המחלקה לעיצוב טקסטיל בשנקר, תיפתח ביום ראשון תערוכה של יצירות טקסטיל נבחרות פרי עבודתם של בוגרי ותלמידי המחלקה, המהווה הומאז' לתרבות יפן. העבודות הן ברוח האסתטיקה היפנית המשלבת התייחסות לטבע, לחומרים ולצורות השאובות ממנו, בשילוב של טכנולוגיות מתקדמות.

בית אריאלה שד' שאול המלך, תל אביב. במקביל לאירועי שבוע הספר תיפתח ביום שני תערוכה חדשה של רהיטי קרטון, בעיצובם של תלמידי המחלקה לעיצוב פנים, מבנה וסביבה בשנקר, ובשיתוף פעולה עם חברת כרמל מיכלים ומרכז התרבות בבית אריאלה. התערוכה לוקחת את הנייר והקרטון - חומרים ותיקים ומסורתיים - למחוזות חדשים, ומציגה מגוון רחב של שימושים תלת ממדיים ולא שגרתיים בחומר הזה.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ