גילי איזיקוביץ

ישנו רק מקום אחד שבו יכולה להתקיים הסצינה הטלוויזיונית הבאה. מיקי קם, היפית מזדקנת, מפלרטטת עם עידו מוסרי, החבוש כיפה. ביניהם יושב "בנה" בפנים חתומות ומיוסרות. לצדה של קם גבר מגודל ועגלגל, בתסרוקת מגוחכת וחליפת בר מצוה בצבע תכלת, מנגן את "אקווריוס" על יוקולילי.

המקום הזה הוא הסדרה המופרעת, "בובי ואני", המשודרת בביפ, כלומר בלילות סוף השבוע בערוץ 2. בשבת הקרובה היא תחזור בעונה שנייה ועל סמך צפייה בפרק הפתיחה נדמה שמעריציה לא עומדים להתאכזב.

"בובי ואני" היא הקומדיה שיצרו ומככבים בה רועי עידן ויובל שגב, שגם ביים. עופר (שגב) הוא צעיר חיפאי שמנסה לנהל את חייו בצורה הנורמלית ביותר, למעט העובדה המצערת שהוא מלווה בכל רגע בחבר דמיוני (עידן, להלן שמנמן בחליפת תכלת). אותו חבר, אנגלו-סקסי העונה לשם בובי, הוא מפלצת אנוכית ושתלטנית, בעל דחפים מיניים בלתי שגרתיים ונטייה להקיא ברעש ברגעי מבוכה או פחד. קם היא אמו בעלת הרוח החופשית של עופר, הנוטה לאמץ מאהבים צעירים (כאמור - הקאה), גל זייד הוא חוקר פרטי פסיכופת שמעסיק את עופר בעונה הראשונה, ונהפך לשוטר בעונה החדשה, וחברה, דפנה, שבסוף העונה הקודמת בחרה באחר.

העונה השנייה נפתחת בבית החולים לחולי נפש שבו אושפזו עופר ובובי. דבל'ה גליקמן הוא ד"ר פינסקר, הפסיכיאטרית חובבת הסמים המטפלת בעופר. יובל שרף היא עופרה, מטופלת נוספת בבית החולים, המצוידת גם היא בחברה דמיונית, שרלין (אפרת גוש).

"בובי ואני" רחוקה מלהיות מוצר שגרתי על המסך הישראלי, בוודאי זה של ערוצי השידור המרכזיים. היא אינה מיועדת לכל קהל ולא פונה למכנה המשותף הרחב ביותר. היפה הוא שהיא לרגע לא מנסה, לא משתדלת ולא מתנצלת על היותה אוסף של רגעים מגוחכים, נונסנסיים, סלפסטיקיים ואינפנטיליים לעתים. זו גם גדולתה. מי שלא מתחבר, לא יתחבר לעולם. ומי שכן, ואולי רשימת הכוכבים הענקית שהיתוספה לעונה הזאת (וכוללת גם את רותם סלע וערן צור) מעידה שהקהל כלל לא מצומצם, ישמח מאוד על חזרתה למסך.

"בובי ואני 2". ערוץ 2, שבת, 23:15

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ