"יומני הערפד", הוט3 | שן חותכת

רותה קופפר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
רותה קופפר

"יומני הערפד", סדרת הנעורים של קווין ויליאמסון ("צעקה", "דוסון קריק"), שבה הערב בעונה חדשה להוט3, יומיים לפני שובה למסך של "דם אמיתי", סדרת ערפדים למבוגרים. סדרת הנעורים הפופולרית על עיירה שמתערבבים בה זה בזה הורמונים וערפדים, כמקובל בסרטים, בספרים ובסדרות המיועדים לבני נוער בשנים האחרונות, סובבת בעיקר סביב משולש רומנטי. בתחילת העונה החדשה הוא נהפך למרובע וכעת כולל שני בנים ושתי בנות. שלושה מהם חיים לנצח בגוף של בני נוער ואוהבים אהבה בוערת ונצחית - כמו זו שניצתת לעתים בתיכון. הבנות (שמגלמת אותן שחקנית אחת - נינה דוברב) הן אליינה הטובה, ותאומתה למראה, קתרין, ערפדית ותיקה ורעה שחיה עוד ב-1864. אפשר להבחין בין השתיים כי לאחת שיער חלק (לטובה) ולשנייה שיער גלי.

"יומני הערפד", המבוססת על סדרת ספרים בת אותו שם, עוקבת אחר העיירה מיסטיק פולס שבווירג'יניה. יש בה לצד ערפדים גם מכשפות ושאר תופעות על-טבעיות. שני הבנים הם ערפדים שפקדו את המקום כבר מהעונה הראשונה, וגם ביניהם חלוקה קוטבית של טוב ורע. סטפן סלבטורה (פול וסלי), הבהיר יותר, הוא הטוב המנסה להימנע משתיית דם כדי שלא לרצוח. ואילו דיימון (איאן סומרהולדר), אחיו, הוא רשע. הוא רוצה לפגוע בכל תושבי העיירה ובמיוחד באחיו, שהבנות תמיד נוטות לאהוב אותו יותר.

בסוף העונה הקודמת נקלעו טיילר, מאט וקרולין לתאונת דרכים. קרולין מאושפזת בעקבותיה. ג'רמי, אחיה הצעיר של אליינה, נותר שבור לב ממותה של הערפדית אנה. העונה עתיד לשוב קלאוס, הערפד הקדום והמסתורי, והדבר יצית מחדש מאבקים עקובים מדם.

"יומני הערפד". הוט3, 20:30

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

כתבות מומלצות

לפיד. הכי ישראלי כי מסאפר יטא מצלצל לו מוכר, אבל הוא לא יזכור בדיוק מאיפה

מה ישראלי בעיני? יאיר לפיד. הוא תמצית השחצנות וההכחשה

ליעד. ממשיך להיות תמים

חתונמי טמנה מוקשים לזוג החלש ביותר, וכצפוי הוא התרסק על המסך

סלט "אורז" בר, קישואים ונענע

ליד המנה העיקרית, או במקומה: 16 סלטים עם אורז שהולכים טוב עם קיץ

חגית משולם

אחרי שנים של המתנה לדיור ציבורי, שתי אמהות נואשות עשו צעד קיצוני

חסון. נמצאת שלב אחד לפני האשמת בנט בכך שהוא מחריש במבה

רגע לפני שכבר לא יהיה במי לחבוט, איילה חסון שפכה את כל הזעם שלה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ