מומלצים

סרטים מומלצים

אורי קליין
אורי קליין
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
אורי קליין
אורי קליין

* סופר 8: סרטו של הבמאי ג' ג' אברמס הוא ניסיון מעניין למדי ליצור סרט אימה שמעתיק מסע נוסטלגי אל ילדותו של הבמאי, כאשר הוא ביים את סרטיו החובבניים הראשונים, אל תוך המציאות הקולנועית ההוליוודית עתירת המשאבים והאפקטים העכשווית.

* טעם החיים: סרטו השני של השחקן והבמאי האיטלקי ג'אני די גרגוריו הוא קומדיה צנועה אך אנושית ונבונה שעוסקת במשבר שבו נתון הגבר האיטלקי כאשר הוא מתקרב לזקנתו שמבליטה את היותו נתון במלכודת מאצ'ואיסטית עקרה.

* הארי פוטר ואוצרות המוות, חלק שני: הסרט האחרון בסדרת הסרטים המבוססת על ספריה של ג'יי קיי רולינג מסיים את הסדרה במפץ קולנועי, שבמאי הסרט, דייוויד ייטס, משקיע בו דמיון ומחשבה והופך אותו לטוב שבסרטי הסדרה עד כה.

* בין השמשות: שאלות של אחריות מוסרית, בעיקר בתוך המשפחה, עולות לדיון בסרטו הנבון וההגון של אלון זינגמן, שכוחו בקשיחותו הרגשית שנמנעת ממלודרמטיות ומסנטימנטליות ונוקטת בכמה החלטות תסריטאיות אמיצות שמעוררות הערכה מרובה.

* חצות בפאריס: סרטו הטוב ביותר של וודי אלן בשנים האחרונות הוא פנטסיה קומית המתרחשת בפאריס של הדמיון, ולמרות שמשקלו של הסרט קל, יש לו רבדים שמעשירים אותו והופכים אותו ליצירה שיש לה נפח אנושי וכיף לצפות בה.

* אקס-מן: ההתחלה: אחד מסרטי הקומיקס היותר מוצלחים של העת האחרונה, בבימויו של מתיו וון, שמשלב בין היסטוריה לבדיון כדי לתאר את תחילתה של היריבות בין שניים מגיבוריה המרכזיים של הסדרה.

* שקרים לבנים קטנים: משמעותה של נאמנות בין חברים הוא נושא סרטו של הבמאי ה צרפתי גיום קאנה, שמעצב אוסף של דמויות שובות לב וממקם אותן בסיטואציות מלודרמטיות, רומנטיות ואף קומיות.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ