המוזות לא שותקות |

"גלריה" בסיקור עולם התרבות בימי מבצע "צוק איתן"

מכתבי האמנים, המחאות באינטרנט, שידורי הטלוויזיה הבלתי פוסקים וההשלכות התרבותיות לטווח הקרוב והרחוק. כל הטורים, הכתבות, הביקורות והחדשות ממבצע "צוק איתן" בראי תרבותי

כתבי גלריה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כתבי גלריה

טורים וכתבות

כשהפייסבוק מדיח את קיר הגלריה, כשפורנו פוליטי מדיח את האמנות. אימי המלחמה התחברו למיידיות הפייסבוק, שנהפך בעיני אמנים רבים לחלל תצוגה עדיף על הגלריה. אבל חוץ מההצלחה הוויראלית המפתיעה לה זכתה עבודתו של תמיר צדוק, הקהל האינטרנטי עדיין לא חורג מכמה אלפי עוקבים, ועוד לא התברר אם המדיום החדש אכן יצר מסר חדש. (שני ליטמן, 4.8)

מבצע סוף עונה || "צוק איתן" הכניס את תעשיית האופנה למשבר. תצוגות אופנה והשקות של קולקציות נדחות ונדמה כי תעשיית האופנה המקומית כולה נכנסה לקיפאון. הרשתות מעדיפות לחכות מאשר להיתפש כמי שמקיימות אירועים מסחרייים נוצצים על רקע רעמי התותחים. (הילה אוחיון, 3.8)

מדוע כדאי שנראה את תמונות הסבל של הצד השני. לפעמים תמונה שווה אלף מלים, ולפעמים גם אלף תמונות לא עוזרות להכרה בסבלו של האחר. אם אכן נועדו שני העמים לחיות כאן יחד, כפי שכתב הנשיא ריבלין, אין מנוס מהכרה הדדית בכאב ובאובדן. (איל שגיא ביזאוי, 3.8)

האם זה יהיה השיר המזוהה עם "צוק איתן"? איך דווקא שיר קטן שכתב אריאל הורוביץ, שנכתב על הלווייתו של החייל הבודד שון כרמלי, עשוי להיהפך לשיר הזכור ביותר ממלחמת "צוק איתן". (בן שלו, 3.8)

הסדרות הזרות שנקלעו לקו האש של "צוק איתן". הביקורת הפוליטית, קשיי ההפקה — איך מתמודדות סדרות כמו "הומלנד", "24" ו"The Honorable Woman" עם הנגיעה שלהן לסכסוך הישראלי־פלסטיני, ומה עושים כשבאזור פורצת מלחמה? (דייב איצקוף, 30.7)

מה לסקס ולמלחמה בכלל? נדמה לנו שהתקדמנו ביחסי המינים? אז נדמה. בפועל ההתקדמות היא רק ציפוי דקיק על מסורת פטריארכלית של אלפי שנים, שאין כמו מלחמה כדי לסדוק אותו. (צפי סער, 29.7)

ערב בצוותא למען חופש הביטוי: "אנשים חוששים להיות היום שמאלנים". למרות ההשתתפות הדלילה של אנשי התיאטרון, הערב היה משמעותי ופוליטי בזכות דברים שאמרו אחדים ממשתתפיו, ביניהם עודד קוטלר ומוטי לרנר. אורנה בנאי לא הגיעה. (תמר רותם, 27.7)

האם התפקיד של שירי המלחמה הולך ונמוג? בעשורים האחרונים יש פחות ופחות שירי מלחמה. בין השאר משום ששירים כאלה נכתבים בעיקר אחרי ניצחונות מוחלטים - וכאלה לא היו מאז ששת הימים. (בן שלו, 27.7)

אורנה בנאי משיבה אש במופע סטנד אפ. בעקבות ההתקפות נגדה בשבוע האחרון אורנה בנאי עלתה אתמול על הבמה בצוותא תל אביב וצחקה על הכל. (דפנה ארד, 26.7)

אורנה בנאיצילום: עופר וקנין

איך חופרים מנהרות בעזה ולמה קשה לאתר אותן. כורי המנהרות מעזה אינם נדרשים לטכנולוגיה מורכבת, אינם גורמים נזק רב למבנים על פני הקרקע ומסתייעים בסוג החול המיוחד לרצועה. אילו שיטות עשויות לאפשר זיהוי של מנהרות ומדוע הכורים של חמאס לא יוכלו לסייע לקידום הרכבת התחתית בתל אביב? (קשת רוזנבלום, 24.7)

שחקנים ומוזיקאים מהעולם מגיבים על המבצע. מדונה נהגה בממלכתיות, מיה פארו מגלה עקביות, הבסיסט של נירוונה הראה שליטה מרשימה בהיסטוריה של הסכסוך, וריהאנה צייצה ונבהלה — כיצד מגיבים אמנים ברחבי העולם למתרחש בעזה. (נירית אנדרמן, 23.07)

ג'ון סטיוארט משיב מלחמה לכל המבקרים. חזיר ציוני או יהודי מלא שנאה עצמית? לאחר שמתח ביקורת על ישראל והותקף, העלה ג'ון סטיוארט בתוכניתו "דיילי שואו" סאטירה על ההתקפות נגדו. (רותה קופפר, 23.7)

תיירות מלחמה היא הדבר הבא. בצפון קוריאה, סומליה, בוסניה, לבנון וגם ישראל. התיירות לאזורי מלחמה משגשגת בשנים האחרונות. למה יותר ויותר אנשים רוצים לנסוע למקומות שהם רואים במהדורות החדשות? (משה גלעד, 23.07)

מחאת האמנים בתל אביב: חדלונו של השמאל הישראלי. האווירה הכללית במחאת האמנים נגד המלחמה היתה קודרת למדי, ולא רק מהסיבות המתבקשות. המשתתפים היו מועטים, המסרים לא ממוקדים ומעטים מדי עסקו בשאלת מקומם של אמנים בימים של אלימות בכל החזיתות. (שני ליטמן, 22.07)

למה לא חתמתי על הצהרת האמנים – אבל אבוא לכיכר. לבוא לכיכר העיר בגופך ולעמוד מול המיקרופון זה צעד אמיץ, אבל כדי לגעת בלבבות ולשנות משהו צריך שהאמירה של האמנים המפגינים לא תהיה הצהרה ריקה. (רונן אדלמן, 22.07)

כל עוד הגברים ימשיכו לנהל מלחמות אגו. 100 שנים חלפו מאז כנס הנשים בהאג שיצא נגד מלחמת העולם הראשונה וקרא לשלום, והנשים - הפעם פלסטיניות וישראליות - עדיין ממשיכות לקרוא. וגם היום אף אחד לא שומע אותן (צפי סער, 22.07)

הקיסמים שמלבים את מדורת השנאה. בין שזה זמר ראפ ירדני־פלסטיני או פרופסור ישראלי, ובין שאלו הקריאות "מוות לישראל" או הסיסמאות "הרוצחים לטיס" ומנגד "שנאת ישראל" - דומה כי שיח השנאה מנצח בכל המחנות. (איל שגיא ביזאוי, 20.07)

במערכה הווירטואלית, האמנים מוצאים את עצמם בקו האש. אורנה בנאי, שירה גפן, תומר שרון, אחינעם ניני ואורלי ויינרמן - כל אמן המביע התנגדות למלחמה הופך ליעד למערכה וירטואלית אלימה ועמוסת שנאה. (דפנה ארד, 20.07)

התיאטרונים הולכים על חבל דק מעל הצוק האיתן. התיאטרונים בישראל הם לוליין על חבל, והריצה המסחרית היא שמחזיקה אותם בגבהים. עכשיו, כשהלוחמה הנמשכת בעזה חותכת את התפוסה באולמות, סכנת ההתרסקות מוחשית מתמיד. (מיכאל הנדלזלץ, 21.07)

ביקורות טלוויזיה

חופשה ממעגל הדיכאון האינסופי. במהדורת שישי בערוץ 10 שידרו קליפ. 28 אירועים, רובם מדממים, בין התקווה של אוסלו לייאוש של צוק איתן. פזמונו החוזר עתיד לחזור ולחזור. (מורן שריר, 3.8)

באה לחזק ויצאה מחוזקת. בחדשות דיווחו על הדלעת הגדולה בישראל שתשלח לחזק את תושבי הדרום. היא לא באמת רוצה להשתתף במעגל הדמים, אבל אין לה ברירה. (מורן שריר, 1.8)

מסיבת העיתונאים של נתניהוצילום: צילום מסך

מי נתן את ההוראה? הפרשנים מחלקים עצות לוחמניות, אך מה יעשו אם יתברר שטעו? כשכותרת פובליציסטית פוגשת מדינאי הססן וציבור מבולבל, התוצאה עלולה להיות הרסנית. (מורן שריר, 31.7)

אנשי המלחמה מוכרים לכם שצריך מלחמה. צריך לזכור שישראל זיו, שיושב באולפני הטלוויזיה ונותן עצות לדרג המדיני, הוא איש צבא, שאלו הם חייו, זה מה שהוא מכיר, זה העבר, ההווה והעתיד שלו. ׁ(מורן שריר, 29.7)

דובר צה"ל כבמאי מערבונים. סיפור על טובים ורעים צריך גיבור, והגיבור צריך פנים - עיניים גדולות, חיוך צנוע, מבט של גבורה. אבל בתקופה המסובכת שבה אנחנו חיים אין מקום לגיבורים. (מורן שריר, 28.7)

הפיל בחדר: גם בניהו יוצא נשכר מהמלחמה. המושג המסריח "שקט יורים" תקף גם במקרים שבהם יושב באולפן אדם שמככב בפרשה סופר־מטלטלת וכולם נאלצים לדמום כל עוד הקרבות מתחוללים. (מורן שריר, 27.7)

חמאס הצליח לפרז את ישראל מהחשק המיני. המסך הישראלי, שגם בימי רגיעה סובל מהיעדר ליבידו, ספג פגיעה ישירה במרכז החשק במהלך המבצע. אין מה לצפות לבייבי בום באפריל 2015. (מורן שריר, 24.7)

ערוץ 2 לא מספיק פטריוטי? שרון גל חי בסרט. הטלוויזיה הישראלית מציגה תמונה מוטה וחד-צדדית, שבה נפגע חרדה חשוב יותר ממשפחה שנמחקה. לא פלא שהתמונות מעזה נראות לצופיה כעלילת דם. (מורן שריר, 23.07)

שידורי המלחמה הם כמו שיחת סלון. אין טעם לכעוס על הטלוויזיה ועל טיפשות חלק מהעושים במלאכה. הם לא יותר טיפשים מאיתנו הצופים - קצת מתבדחים ומתלהמים, קצת עלובים. (מיה סלע, 22.07)

מתנתקים ונהנים בבית האח הגדול. לראשונה זה שש עונות, החיים באולפן "האח הגדול" נראים מפתים – שקטים, מנותקים. בלי חדשות, בלי אזעקות, בלי שג'עיה ובלי חיילים הרוגים. (מורן שריר, 21.07)

משל הבטטה. תגידו "בטטה" הרבה פעמים: בטטה בטטה בטטה בטטה בטטה. איזו מילה מטופשת – אוסף שרירותי של אותיות. אותו הדבר עם "צוק איתן" בטלוויזיה. (מורן שריר, 20.07)

שידורי "צוק איתן": כולנו מירי רגב. אולפני החדשות דירדרו בימי המבצע את השיח הביטחוני־מדיני לשפל חסר תקדים, מהלך שמשתלב היטב עם חוסר הנכונות 
של הציבור להכיל את סבלו של הצד השני. (ניב הדס, 17.07)

ערוץ 10 מציג: קיץ על הגג וחרחורים ברחוב. שידורי המלחמה הביזאריים של ערוץ 10 ממשיכים על גגות תל אביב, ולמסיבת הקיץ הזו מצטרף שי שטרן שמביא עמו ולמרואייניו בעיקר אי נוחות. (מורן שריר, 17.07)

כמו מסיבה שאיש לא בא. מסיבת העיתונאים שכינס רה"מ לאחר ההחלטה על הפסקת האש היתה רגע טלוויזיוני נדיר, שכל מי שזרק את הטלוויזיה מהבית כי נמאס לו מריאליטי - הפסיד. (מיה סלע,16.07)

תשיגי לי את איתן בן אליהו, דחוף. "אנחנו צריכים סמכות ביטחונית, מישהו שלא יהיה לגמרי עילג או לאקוני, בן אדם רהוט וסמכותי אבל רך. ושיבין בתקיפות אוויריות". מאחורי הקלעים של החדשות. (מורן שריר, 15.07)

הבמאים בפסטיבל הקולנוע ירושליםצילום: אמיל סלמן

מה אתם מתערבים? "בלתי מעורבים" זה ביטוי שרומז על "יוצא מהכלל שמעיד על הכלל". אלו מלים נרדפות ל"אופס, פספסנו". "בלתי מעורבים" מעלים את המושג "חף מפשע". (מורן שריר, 14.07)

הטלוויזיה שיכורה מהחדשות, שתלך לישון. דני דנון במשקפיים, קופיקו באולפן ערוץ 10, אשרת קוטלר בצריכת יתר של סוכר. כל מגישי החדשות ואורחי האולפנים עברו בסוף השבוע לחיות בתוך בדיחה. (מורן שריר, 13.07)

מה מסתתר מאחורי "סיכול ממוקד". בחדשות משתמשים במושגים סטריליים, שהומצאו על ידי קופירייטר צה"לי, ושאין בהם דם וקישקעס ואלמנות. לא פלא שכולם שם מתבלבלים. (מורן שריר, 11.07)

על ילדים תמימים ותקשורת ישראלית שאינה יודעת לשאול. ערוצי החדשות תוהים רבות על המצב הביטחוני אבל לא על תרומתם להיסטריה הכללית של הציבור, לפחות הילדים מעלים תהיות חשובות יותר. (מיה סלע, 10.07)

חדשות

בוטלה השתתפותו של אמן ישראלי בביאנלה בטורקיה בגלל המלחמה בעזה. בלו סמיון פיינרו היה אמור להציג בביאנלה מיצב העוסק בכותל המערבי (שני ליטמן 4.8)

אמנים ואנשי רוח בסרטון למען הפלסטינים. בריאן אינו, רוג'ר ווטרס, ג'ונתן דמי, נעמי קליין ואחרים השתתפו בסרטון שהפיק הארגון "חופש לפלסטין" ובו הם אוחזים שלטים עם שמות האזרחים הפלסטינים שנהרגו בעזה. (נירית אנדרמן, 3.8)

בכורת "העיר הזאת" תתקיים באדינבורו רק בשלישי הבא בשל ההפגנות האלימות. ההצגה לא עלתה בשישי וגם לא במוצ"ש כמתוכנן בשל בעיה בטחונית: אנשי הפסטיבל בשיתוף המשטרה לא הצליחו עדיין להתאים את האולם לדרישות הביטחון הכבדות. (תמר רותם, 3.8)

רונה קינן ביטלה הופעתה בחיפה בעקבות איומים על חייה. בשבועיים האחרונים נפתחו כמה דפי פייסבוק אנונימיים שביקשו להחרים את ההופעה משום שלדבריהם קינן ״עמדה דקת דומייה לכבוד השהידים" באירוע לפני שנתיים. (אלי אשכנזי, בן שלו, 31.7)

קשת בוחנת את המשך שידורה של "האח הגדול". למרות הרייטינג הגבוה והרצון להמשיך בשגרה, ההכנסות מפרסומות ירדו בעקבות מבצע "צוק איתן", ובימים הקרובים יוכרע אם להמשיך לשדר את התוכנית. (גילי איזיקוביץ, 29.7)

הקומיקאית ג'ואן ריברס תומכת בישראל. בראיון עמה תקפה הקומיקאית האמריקאית את האופן שבו מסקרת התקשורת המערבית את "צוק איתן": "סי־אן־אן ובי־בי־סי צריכים להתבייש". (רותה קופפר, 26.7)

אתגר קרת במאמר ל"ליברסיון": צה"ל לא באמת יכול לנצח. הסופר אתגר קרת פירסם מאמר ב"ליברסיון" הצרפתי על גבולות הכוח. במאמר כותב קרת על הסיסמה השגורה בישראל "תנו לצה"ל לנצח". (מיה סלע, 23.7)

הווארד סטרן נגד רוג'ר ווטרס ובעד ישראל. מאזין שתקף את ישראל העלה את חמתו של השדר הפופולרי, שבתגובה פצח במונולוג נלהט והגן על ישראל (הארץ, 23.7)

דחיות וביטולים של אירועי תרבות בשל המצב. מופעי "סירק דה סוליי" נדחה ל-2015, ה"בקסטריט בויז" ביטלו, פסטיבל אינדי סיטי בירושלים נדחה. כל האירועים שבוטלו או נדחו עקב המצב הביטחוני. (כתבי גלריה, ידיעה מתעדכנת)

אורנה בנאי מגיבה להתקפות נגדה: לא הובנתי כראוי. אורנה בנאי שלחה מכתב לאתרי הבידור ובו הסבירה מחדש את עמדתה לגבי מבצע "צוק איתן", על רקע ההתקפה האינטרנטית כנגדה (דפנה ארד 22.07)

ארדן פנה למועצת הכבלים והלוויין: להוריד את אל־ג'זירה משידור. לדברי שר התקשורת, התחנה משדרת הסתה נגד ישראל ותומכת בחמאס. מנהל התחנה בארץ מגיב: אין זו בושה לחשוף את פרצופה המכוער של המלחמה. (גילי איזיקוביץ, 22.07)

צילומי "רודן" עברו לטורקיה עד סוף העונה הראשונה. הסדרה של ערוץ FX צולמה בעיקר בכפר סבא, שם נבנו אתרים מיוחדים לצילומים, אך בשל המצב הביטחוני הוחלט כי שני הפרקים שנותרו לעונה זו יוסרטו באיסטנבול. (רותה קופפר, 22.07)

קשת מוציאה את עובדיה לחופשה ללא תשלום. במטרה לחסוך בהוצאות עקב ההפסדים שנגרמים לה בשל מבצע "צוק איתן", מאלצת הזכיינית את עובדיה לצאת לחופשה ללא תשלום. (גילי איזיקוביץ, 22.07)

מחאת אמנים בכיכר רבין: די לשמחת המלחמה ולאווירת הצייתנות. המוחים קוראים לשיחות שלום ולסיום הכיבוש. בין המשתתפים וחותמי העצומה הנלווית: אהרן שבתאי, משה גרשוני, רננה רז, נדב לפיד, נועם ענבר, רועי צ'יקי ארד ועומר קריגר. (שני ליטמן, 21.07)

צילומי הסדרה "דיג" הועברו מישראל למלטה. בשל המצב הביטחוני הופסקו בשבוע שעבר צילומי הסדרה של רשת אן־בי־סי, שנעשו בירושלים, שבה מתרחשת העלילה. גם צילומי הסדרה "רודן" בישראל הופסקו בשבוע שעבר. (רותה קופפר, 21.07)

זכייניות הטלוויזיה מבקשות הקלות בשל אובדן ההכנסות מפרסום. על פי הערכות, עומדים הפסדי הגופים השונים עד כה על כ-19 מיליון שקלים לערוץ 10, כ-28 מיליון לרשת וכ-26 מיליון לקשת. (גילי איזיקוביץ, 20.07)

מאות תלונות נגד שידורי הטלוויזיה בתקופת "צוק איתן". עיקר התלונות, כך לפי הרשות השנייה, נוגע לשלושה עניינים: חוסר איזון בדיווחים — מרבית המתלוננים טוענים לאי ייצוג מספיק של אנשי ימין, תלונות על דיווח מקום נפילת רקטה, שהן כביכול מתן מידע לאויב, והשמעת אזעקות מוקלטות. (גילי איזיקוביץ 20.07)

כל עובדי רשת יצאו לחופשה כפויה כדי לחסוך בכסף. החופשה, כך לפי הודעת דוא"ל שנשלחה לכלל העובדים, נועדה לכסות על הפסדים כבדים של הזכיינית ולמנוע, כך לפי ההודעה, מצב בו ייאלץ הארגון לדחות תשלום משכורות. (גילי איזיקוביץ, 20.07)

בוטלו אירועי חג התיאטרון הישראלי בשל "מצב הרוח הלאומי". ועד עמותת פרס התיאטרון הודיע כי החליט לדחות למועד בלתי ידוע את האירועים שהיו מיועדים להתקיים לקראת סוף השבוע ובשיאם טקס פרס התיאטרון. (תמר רותם, 20.07)

שרת התרבות של סקולטנד נגד הקריאה לחרם על הצגה ישראלית. יותר מ-50 אנשי תרבות בסקוטלנד חתמו על מכתב שקורא להחרים את ההצגה "העיר הזאת" של תיאטרון "האינקובטור" שתעלה באדינבורו. השרה פיונה היסלופ בתגובה: "אני סבורה כי חרם שכזה פוגע בזכות האמנים לחופש ביטוי". (תמר רותם, 20.07)

אורנה בנאי פוטרה מתפקידה כפרזנטורית של חברת ספנות. בנאי, שכיכבה בפרסומות החברה, פוטרה לאחר שמתחה ביקורת על האווירה הציבורית המתלהמת. (גילי איזיקוביץ, 20.07)

שירה גפן ביקשה מהקהל לעמוד דקת דומייה לזכר הילדים ההרוגים בעזה. הבמאית ביקשה מהקהל שבא לצפות בסרטה "בורג" במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים, לעמוד דקת דומייה לזכר ארבעת הילדים הפלסטינים שנהרגו בחמישי מתקיפת צה"ל. (נירית אנדרמן, 19.07)

אי־בי־סי הציגו בית פלסטיני הרוס כבית ישראלי במהדורת החדשות "וורלד ניוז", שאותה הגישה העיתונאית דיאן סויר, הוצגה תמונה של משפחה פלסטינית בין הריסות ביתה לאחר הפגזה ישראלית, ואמרה כי מדובר במשפחה ישראלית "המנסה להציל את חפציה מביתה ההרוס". (רותה קופפר, 19.07)

הזמר פול אנקה ביטל את הופעותיו בישראל. אנקה בן ה-73, שהרבה להופיע בישראל בשנים האחרונות, היה אמור להופיע ב-24 וב-26 ביולי בהיכל התרבות בתל אביב. (בן שלו, 19.07)

הקומיקאי ביל מאהר השווה את החמאס ל"אשה משוגעת". הסאטיריקן אמריקאי ומגיש התוכנית "לא תקין פוליטית", צייץ בטוויטר על הקונפליקט בין ישראל לעזה, באופן שעורר שערורייה על מהות ההשוואה. מאהר השווה את החמאס ל"אשה משוגעת", ואמר כי "יש גבול לכמה שאפשר לרתק לה את הידיים לפני שפשוט צריך לתת לה סטירה". (רותה קופפר, 19.07)

אדי ודר במכתב: "יש תריסר סכסוכים בעולם וההשלכות שלהם הרסניות". חמישה ימים אחרי הנאום האנטי־מלחמתי שלו, שרבים פירשו כביקורת על תקיפות ישראל בעזה, פירסם סולן להקת "פרל ג'ם", מכתב ובו הוא מסביר את עמדותיו. (בן שלו, 17.07)

הבמאי ספייק ג'ונז ביטל כיתת אמן בפסטיבל הקולנוע ירושלים: "לא הזמן לדבר על סרטים". ג'ונז הגיע לפסטיבל אך החליט לוותר על כיתת האמן: לבי איתכם ועם כל מי שחווה כעת סבל. (נירית אנדרמן, 15.07)

הבמאים מוחים על הסטטוס שפירסמה נגדם לימור לבנת. הבמאים הגיבו על הסטטוס שפירסמה אמש שרת התרבות לימור לבנת בפייסבוק, ובו כינתה את מחאתם כנגד ההפגזות על עזה "בושה". (נירית אנדרמן, 15.07)

במאי סרטים ישראלים במחאה חריפה נגד האלימות באזור. במאי הסרטים המתמודדים בתחרות הישראלית של פסטיבל ירושלים כינסו היום מסיבת עיתונאים כדי להשמיע מחאה חריפה נגד ההרג והאלימות המתרחשים בימים אלה. הבמאים קראו לממשלת ישראל להפסיק את האש. (נירית אנדרמן, 14.07)

בוטל המופע של ניל יאנג. בעקבות הערכות המצב של הימים האחרונים והחלטה של המפיק שוקי וייס בוטלה ההופעה המתוכננת של ניל יאנגו"קרייזי הורס" בישראל, שהיתה אמורה להתקיים ב-17 ביולי בפארק הירקון שבתל אביב. (דפנה ארד, 13.07)

תלונה לרשות השנייה: שידורי האולפנים הפתוחים מתעלמים מהחירשים. הפורום המשפטי למען ישראל פנה למנהלי החדשות בערוצים 2 ו- 10 ולמנכ"ל הרשות השנייה בטענה שהחירשים אינם מצליחים לעקוב אחרי שידורי החדשות המרתוניים. (גילי איזיקוביץ, 10.07)

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ