ההופעה של "מנהטן טרנספר" תערך כמתוכנן

וגם: פסטיבל בום בוקס שאמור היה לארח את וייקלף ז'אן, שאנטל ופמי קותי, יערך ב-23/09 עם אברהם טל, בלקן ביט בוקס, ברי סחרוף ואחרים. כל ההופעות שהתבטלו עקב המצב ואלו שנקבעו מחדש

כתבי גלריה מעדכנים
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
כתבי גלריה מעדכנים

"מנהטן טרנספר". חברת ההפקות תבל-פרוגסטייג' מאשרת את הגעתה לישראל של להקת הג'אז האמריקאית "מנהטן טרנספר". הלהקה תופיע כמתוכנן בהיכל התרבות בתל אביב ב-1 בספטמבר. "מנהטן טרנספר", שמבוססת על תלכיד קולות מרובע של שני זמרים ושתי זמרות, נוסדה בסוף שנות ה-60 והחליפה כמעט את כל הרכבה בתחילת שנות ה-70. טים האוזר, ממייסדי הלהקה, ואלן פול וג'ניס סיגל, שהצטרפו ב-1973, עדיין חברים בה ויופיעו בתל אביב ביחד עם שריל בנטין. המנהל המוזיקלי של הלהקה זה יותר מ-30 שנה הוא מוזיקאי הג'ז הישראלי ירון גרשובסקי. המחירים ינועו בין 299 ל-449 שקל.

פסטיבל בום בוקס, שהיה אמור להתקיים באמצע אוגוסט בפארק נחל חדרה, יערך ב-23/09, ערב לפני ראש השנה. ישתתפו בו מיטב אמני הגרוב הישראלים בהם: אברהם טל, אסתר רדא, בום פם, בלקן ביט בוקס, ברי סחרוף, דודו טסה, הדג נחש, התפוחים, התקווה 6, מוקי, מוש בן ארי, מרסדס בנד, עידן K והמובמנט, קותימאן אורקסטרה, קרולינה, ושבק ס'. על הניהול האמנותי הופקד דני ״פילוני״ קירק, מנהיג להקת שב״ק ס׳ .כזכור בפסטיבל היו אמורים להשתתף וייקלף ז'אן, איש להקת ה"פוג'יז" לשעבר, פמי קוטי, בנו של ענק האפרו-ביט פלה קוטי, והמוזיקאי הגרמני שאנטל. בעקבות הביטול חזר הפסטיבל למתכונת ישראלית בלבד. "המצב הביטחוני אילץ אותנו לדחות את הפסטיבל, והחלטנו לקיימו רגע לפני השנה החדשה ובמתכונת כחול לבן עם מיטב האמנים הישראליים", אמר ראש העיר חדרה צביקה גנדלמן. "לבקשתי, תתקיים מכירה מוקדמת של כרטיסים מוזלים לתושבי העיר . והכי חשוב, נדאג שהפסטיבל הזה יתקיים כל שנה בקיץ וימשוך אלינו אמנים בינלאומיים מובילים וקהל רחב מכל קצוות המדינה". כרטיסים ימכרו ב-249-199 שקלים באתר הפסטיבל. תושבי חדרה יכולו לרכוש כרטיסים בהנחה באתר העירייה.

פאזה מורגנה במדבר. בפסטיבל המחול והמוזיקה בפארק תמנע ישתתפו גורן ברגוביץ ו"תזמורת חתונות ולוויות" שיארחו את בלקן ביט בוקס, הבלט הישראלי ומיומנה במופע ייחודי למדבר בהשראת פולחן האביב של סטרווינסקי, יהודה פוליקר יארח את גידי גוב וברי סחרוף במופע החדש "מוזיאון החלומות" בהפקה ייחודית למדבר. הפסטיבל יתקיים בסוף השבוע של ה-18-21 בספטמבר 2014.

סירק דה סוליי. כידוע, מופעי 'קידם' של סירק דה סוליי שנקבעו לחודש אוגוסט 2014 נדחו עקב המלחמה. היום (שני), שוקי וייס ומארק ליברברג הודיעו על המועד החדש שנקבע ל-2-16 ביולי 2015 בהיכל נוקיה בת"א. מחזיקי הכרטיסים לתאריכי 2014 יוכלו להמיר את כרטיסיהם למופעים החדשים, ולשמור על אותם מקומות ישיבה ומחירים זהים. במהלך החודשיים הקרובים יוחלפו הכרטיסים שבידי הלקוחות בכרטיסים עם תאריכים חדשים, וזאת בהתאמה לדרך שכל לקוח בחר לקבל את כרטיסיו (דואר, איסוף בקופה, הדפסה אישית). מייל ופנייה אישית ישלחו ללקוחות בימים הקרובים, אם מסיבה כלשהי, מחזיק כרטיס אינו יכול להגיע לתאריך החדש שנקבע, יוכל לבחור מועד חלופי או שכספו יוחזר וזאת מול משרד הכרטיסים.

פול אנקה. ההופעות של פול אנקה שתוכננו ליום ה-24 ו-26 ביולי בהיכל התרבות בתל אביב ונדחו, תתקיימנה בתאריכים: 17.10 ו-18.10. הכרטיסים להופעה של יום חמישי ה-24.7 כוחם יפה ליום שישי ה-17.10 בשעה 21:00. הכרטיסים למוצ"ש ה- 26 ביולי כוחם יפה למוצ"ש ה-18 באוקטובר בשעה 21:00. רוכשי כרטיסים שאינם יכולים להגיע לתאריך החדש, רשאים לפנות למשרדי לאן.

פסטיבל "לילות אהבה באמפיתיאטרון הרומי בית גוברין". עקב המצב הביטחוני, ארבעת המופעים הראשונים של הפסטיבל נדחו למועדים חדשים: הפרויקט של עידן רייכל בהופעה - נדחה ליום חמישי - 4.9.14; יהודה פוליקר "מוזיאון החלומות" מארח את ריקי גל - נדחה למוצ"ש 6.9.14; גידי גוב ויהודית רביץ: ביחד ולחוד, שני מופעים בערב בכרטיס אחד - נדחה למוצ"ש 13.9; אברהם טל ומוש בן ארי - שני מופעים בערב בכרטיס אחד - נדחה למוצ"ש 20.9.14.

המופע "שרים מאיר אריאל - 15 שנים בלעדיו", שתוכנן להתקיים ב-11.8, נדחה ל-15.9 בקיבוץ רגבים

ההופעה של להקת "היהודים" באמפי קיסריה, שהיתה אמורה להתקיים ב-16 באוגוסט, נדחתה ל-16 באוקטובר בשל המצב הביטחוני. רוכשי הכרטיסים להופעה יוכלו לעשות בהם שימוש במועד החדש. "היהודים", שיארחו בהופעה את יובל בנאי, דחו גם את יציאת הסינגל הראשון מתוך האלבום החדש שלהם, שייצא שבע שנים אחרי אלבומם הקודם.

קרן אן. הזמרת דחתה את שתי ההופעות שהיתה אמורה לקיים בישראל בחודש אוגוסט והעבירה אותן לספטמבר. המופע שהיה אמור להתקיים ב-9 באוגוסט בעין החורש נדחה ל-18 בספטמבר. המופע שהיה אמור להתקיים ב-14 באוגוסט בתיאטרון גשר ביפו נדחה ל-20 בספטמבר. המופע ב-6 בספטמבר בזאפה הרצליה יתקיים במועדו. רוכשי הכרטיסים לשני המופעים שנדחו יוכלו להעביר אותם למועדים החדשים.

כדורים לא פורחים. פסטיבל הכדורים הפורחים, שאמור היה להתקיים במעיין חרוד ב-14-15 באוגוסט, נדחה בשל המצב הביטחוני. מארגני הפסטיבל, שבו אמורים להשתתף 12 כדורים פורחים מחו"ל, הודיעו על דחייתו ועל כך שיתקיים במתכונתו המלאה בחול המועד סוכות, ב-13-14 באוקטובר. רוכשי הכרטיסים יוכלו לממשם בתאריך החדש או לקבל זיכוי מלא. מידע באתר הפסטיבל. (משה גלעד)

ביטולים

סי-לו גרין. בשל המצב הביטחוני נדחית הופעתו של הזמר האמריקאי סי-לו גרין שהיתה אמורה להתקיים בן העצמאות בירושלים ב-19 באוגוסט, במסגרת אירוע הקיץ של העירייה. רוכשי הכרטיסים זכאים לקבל החזר בנקודות הרכישה. מפיק המופע בישראל, כרמי וורטמן, בוחן אפשרות לקביעת מועד חדש להופעה בסתיו. (משה קוטנר)

פסטיבל ג'ז בים האדום. החצוצרן טרנס בלנשרד והסקסופוניסט מרקוס סטריקלנד ביטלו את השתתפותם בפסטיבל הג'ז באילת בשל המצב הביטחוני. מהפסטיבל נמסר כי שאר המשתתפים, ובהם הזמרת דיאן שור, האורגניסט לוני סמית והפסנתרן פרד הרש, אמורים לבוא לאילת וכי הפסטיבל יתקיים כמתוכנן. הפסטיבל מגייס כעת אמנים שיחליפו את שני המוזיקאים שביטלו. (בן שלו)

המופע של גלי עטרי באמפי קיסריה, שהיה אמור להתקיים ב-4 בספטמבר, נדחה בשל המצב הביטחוני. מיחסי הציבור של עטרי נמסר כי ההופעה תתקיים בפתיחת עונת ההופעות הבאה בקיסריה.

בוטלו אירועי הזמריה הליטורגית בעכו, שהיו אמורים להתקיים בחודש אוגוסט. אנשי הזמרת מסרו כי "הם מבינים שעל ראש העיר מוטלת האחריות האזרחית כמי שמבטא את רגשותיהם של תושבי עכו".

פסטיבל "מוזיקה על המים" שנערך מידי יום ג' בערב במהלך חודשי הקיץ במרינה הרצליה נדחה בעקבות המצב הביטחוני עד להודעה חדשה הפסטיבל.

לחצו על הפעמון לעדכונים בנושא:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ