עדכונים

קניה וסט אושפז תחת השגחה פסיכיאטרית

המוזיקאי קניה וסט אושפז בלוס אנג'לס תחת השגחה פסיכיאטרית, כך מדווחת סוכנות הידיעות אי-פי. אשפוזו של וסט מגיע אחרי כמה אירועים בהם היה מעורב בימים האחרונים.

אתמול ביטל הראפר את ההופעות שנותרו לו בסיבוב הנוכחי, ויום לפני כן העלה את חמתם של המעריצים לאחר שהפסיק מופע בסקרמנטו בתום שלושה שירים בלבד. בטרם השליך את המיקרופון, לקול קריאות בוז מצד הקהל, וסט פתח במונולוג שחלקו הוקדש לביונסה ובן זוגה הראפר ג'יי-זי.

לפי דיווח ב-TMZ, וסט נקשר באזיקים לאלונקה בעת הפינוי לבית החולים. מנגד, מקור אנונימי שדיבר עם מגזין "פיפל" הכחיש את הדיווח ואמר כי וסט "תשוש ונכנס לאשפוז בעצת רופאו".

נינט הוציאה סינגל חדש עם קליפ באווירת מסיבת מין מורבידית

נינט טייב עזבה את ישראל לפני כחצי שנה לטובת עשייה מוזיקלית בלוס אנג'לס. כעת היא משחררת סינגל רביעי מתוך אלבום חדש באנגלית בשם "subservient". בשיר החדש היא נשמעת דומה מאי פעם לזמרת לנה דל ריי, שאל סגנונה החושני נוסף הפעם מאהוול ערבי לקראת הסוף.

גם הסגנון השולט בקליפ שיצא עם הסינגל מזכיר מעט את הסגנון הקליפורני והאפל של דל ריי, והוא כולל בתוכו את נינט, כדמות מסתורית הנודדת בתוך אחוזת מתים-חיים המקיימים בה מסיבת מין מורבידית. את הקליפ ביים הבמאי האמריקאי ג'ון וין וצילם ניקו ואן דר ברג. השיר החדש, יחד עם שלושה שירים נוספים מהאלבום שבדרך (ועתיד לצאת בתחילת 2017) ולהיטי עבר יהפכו לחלק מהליין אפ בהופעה אחת שתעלה טייב במועדון הבארבי התל אביבי, בתאריך ה-21 בדצמבר.

איתי שטרן

מת הסופר ויליאם טרבור

הסופר האירי ויליאם טרבור מת שלשום והוא בן 88. כך הודיע בית ההוצאה לאור שלו, פנגווין. טרבור נולד במיטשלסטאון וספרו הראשון, "The Old Boys", ראה אור בשנת 1964. במשך השנים הוא פירסם כ–20 ספרים וזכה בשלושה פרסי וייטברד. ארבע פעמים היה מועמד לפרס בוקר, על ספריו "Mrs. Eckdorf in O'Neill's Hotel", "ילדי דינמות" (ראה אור בעברית בהוצאת ספריית מעריב), "Two Lives" (שנובלה בו, "הבית שלי באומבריה", עובדה לסרט טלוויזיה של רשת HBO) ו"The Story of Lucy Gault". בין ספריו של טרבור נמנה "המסע של פליסיה" שראה גם הוא אור בעברית בהוצאת ספריית מעריב. הספר עובד לקולנוע ב–1996 בבימויו של אטום אגויאן הקנדי.

איתמר זהר 

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ