דוד קנפו נבחר ליו"ר עמותת האדריכלים

קנפו, שיחליף בתפקיד את אלי פירשט, גבר על אבישי ליכטנשטיין שנבחר ליו"ר סניף הצעירים בעמותה

נעמה ריבה
נעמה ריבה
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
יו"ר עמותת האדריכלים הנבחר, דוד קנפו
יו"ר עמותת האדריכלים הנבחר, דוד קנפוצילום: מוטי מילרוד

האדריכל דוד קנפו נבחר אתמול ליו"ר עמותת האדריכלים, הגוף המייצג של האדריכלים בישראל. קנפו קיבל 59% מהקולות וגבר על האדריכל אבישי ליכטנשטיין שקיבל 30% מהקולות ונבחר ליו"ר סניף הצעירים בעמותה. 11% נמנעו. רק 441 מתוך 1,403 חברי עמותה רשומים הצביעו. בנוסף לקנפו נבחרו יושבי ראש של סניפי העמותה. דן שומני נבחר כיו"ר סניף חיפה, בתיה סבירסקי מלול נבחרה כיו"ר סניף תל אביב וסלמה מילסון ארד נבחרה כיו"ר סניף ירושלים.

קנפו הוא שותף במשרד האדריכלים החיפאי־תל־אביבי קנפו־כלימור עם האדריכלית תגית כלימור. המשרד, שהוקם בשנת 1980, תיכנן בין היתר את הביתן הישראלי בתערוכת האקספו 2015 שהתקיימה במילאנו. הוא פעיל בתחום תכנון מבני חינוך ואקדמיה ותיכנן את המרכז האקדמי כרמל בעיר התחתית בחיפה, את הספריה במכללת רופין, בתי ספר יסודיים בכפר סבא ובקרית ביאליק.

קנפו יחליף את האדריכל אלי פירשט, שכיהן כיו"ר העמותה בשלוש השנים האחרונות. בשנים אלה צברה העמותה כמה הישגים, בהם כמה מאבקים תכנוניים בירושלים כמו ביטול התוכנית לבניית פרויקט הפירמידה (מגדל עדן) במרכז העיר ומאבק למען שימור בית הדואר ההיסטורי. בנוסף, העמותה יזמה כמה תחרויות פתוחות כמו תחרות לתכנון מוזיאון חיל האוויר החדש, תחרות לתכנון פארק החוף בשכונת 3700 בצפון תל אביב ותחרות לתכנון כיכר ציון בירושלים.

תגיות קשורות:

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ