השבוע: תערוכת מכירה שמטרתה לעזור לנשים לצאת ממעגל הזנות

התערוכה למען עמותת "הופכות את היוצרות", תתקיים ביום חמישי בבניין התואר השני של בצלאל, ברחוב סלמה 60 בתל אביב

שני ליטמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שני ליטמן

תערוכת מכירה למען עמותת "הופכות את היוצרות" תיפתח ביום חמישי השבוע בשעה 19:00, ותימשך עד יום שבת ה-12.7. התערוכה תתקיים בבניין התואר השני של בצלאל, ברחוב סלמה 60 בתל אביב. בערב הפתיחה יתקיים במקום מופע אודיו ויזואלי של איאן ריכטר ונמרוד גרשוני.

עמותת "הופכות את היוצרות", הפועלת באופן רשמי מאז 2011, מבקשת לעזור לנשים לצאת ממעגל הזנות והסמים, בעזרת שיקום תעסוקתי. מרכז הפעילות שלה הוא סטודיו להכשרה מקצועית במקצועות העיצוב והאופנה, המבוסס על צרכיהן הייחודיים של נשים המשתקמות מזנות. בסטודיו מקבלות הנשים הכשרה מקצועית המורכבת מקורסים במגוון מקצועות אופנה: עיצוב, תפירה, גזירה, הכנה לעבודה בחנות אופנה וכו', וכן חממה ליצירה אישית ועסקית שמספקת ליווי מקצועי על ידי מעצב או מעצבת אופנה, והתנסות בסביבת עבודה שוויונית שמנסה לעזור לנשים גם במציאות פרנסה מחוץ לסטודיו.

העמותה נתמכת על ידי קרנות כמו יד הנדיב, קרן הדסה ו-NCJW, על ידי תורמים פרטיים מישראל ומארה"ב, והיא מפעילה מתנדבות ומתנדבים מתחום העיצוב והאופנה, כמו המעצבים עידו רקנטי ואילה מרומי.

את תערוכת המכירה, שמתקיימת זו השנה השנייה, אוצרת ים המאירי, ומשתתפים בה בין היתר האמנים אלין אלג'ם, ניבי אלרואי, אניסה אשקר, איתן בוגנים, רותי בן יעקב, איתן בן־משה, עידו בראל, גיורא ברגל, ציבי גבע, אורי גרשוני, דרור דאום, אורלי דביר, יונתן הירשפלד, טליה ישראלי, סיגלית לנדאו, עידו מרקוס, דניאל צ'צ'יק, אלון קדם, אליסף קובנר, אולף קונמן, אלהם רוקני, נטעלי שלוסר ועוד. האמנים יקבלו 30% מסכום המכירה.

תמר קרוון, ללא כותרת. מתוך התערוכה

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ