ציור קיר חדש של בנקסי

גרפיטי חדש של אמן הרחוב הנודע הופיע בסוף השבוע האחרון בעיר פולקסטון שבמחוז קנט באנגליה

שני ליטמן
שני ליטמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
שני ליטמן
שני ליטמן

ציור קיר חדש של אמן הגרפיטי הבריטי בנקסי הופיע בסוף השבוע האחרון על קיר בעיר פולקסטון שבמחוז קנט באנגליה. בציור נראית אשה מבוגרת מגבה, כשהיא בוחנת בסיס עמוד ריק, שריד ארכיאולוגי מהתקופה הקלאסית, תוך כדי האזנה למדריך אודיו. בנקסי העניק לה את הכותרת הדו משמעית "Art Buff" (חובבת האמנות, או מחיקת האמנות), המתייחסת לעובדה שהאשה מתבוננת בכַן שאין עליו דבר.

באתר האינטרנט של בנקסי הופיעו בימים האחרונים צילומים של הקיר לפני ואחרי שהופיעה עליו היצירה, בתוך לילה אחד; הוא אף כיסה את הציור בפלסטיק שקוף. מועצת העיר פולקסטון, שבה מתקיימת עתה טריאנלה נרחבת, מסרה כי היא תשתף פעולה עם הבעלים של הבניין שעליו צוירה העבודה כדי להבטיח שהיא לא תיפגע ואף הועמד שומר כדי למנוע ונדליזם או גניבה.

בחודש אפריל פירסם בנקסי באתר האינטרנט שלו תמונה של ציור קיר חדש אחר שלו, שמתאר גבר ואשה מחובקים המציצים בסמאטרפונים שלהם זה מאחורי גבו של זה ופניהם מוארות מאור המסך.

העבודה זכתה לכינוי mobile lovers. מלבד הצילום לא נמסר היכן צוירה העבודה, והדבר הביא את מעריצי בנקסי לפתוח בחיפושים נמרצים אחרי המיקום. 24 שעות בלבד לאחר שפורסמו תמונות הציור באתר של בנקסי, איתרו המעריצים את העבודה, שצוירה על מבנה של מועדון נוער ישן בבריסטול, עיר הולדתו של בנקסי.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ