הביאנלה בהרצליה ואירועי עוץ בתל אביב: אירועי אמנות מומלצים לשבוע הקרוב

תלמידי מכון אבני יוצרים אייקונים בדיזנגוף סנטר, אירועי הביאנלה השלישית נפתחים בהרצליה ואירועי אמנות אלטרנטיבים של פסטיבל עוץ מתקיימים בכל רחבי העיר

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

סמל מין בדיזנגוף סנטר

Icon People היא תערוכה של סטודנטים שנה ב' במחלקה לתקשורת חזותית במכון אבני. הסטודנטים, שהונחו על ידי על ידי יקי חסיד, מרצה בכיר במחלקה, נדרשו לבחור דמות (בישראל או בעולם), שהפכה לאייקון, אותה הפכו ליצירת אמנות. ביצירותיהם נעשה שימוש בטכניקות גרפיות מתקדמות, הכוללות עיבוד גרפי, צילום, איור וסגנון. גיבורי התרבות המככבים ביצירותיהם של הסטודנטים כוללים את מייקל ג'קסון, הלן קלר, יאסר ערפאת, טל ברודי, מרטין לותר קינג, ג'ים מוריסון ואחרים.

אוצרות התערוכה הן שרון וינגרטן וטל לביא. הסטודנטים המציגים: אורן אלפרוביץ, אוקסנה גרודבלד, ג'ניה גרי, מיטל לוי, נטליה שולגינה, נטע מולר, רותם שטיינברג ועוד. התערוכה תוצג בדיזנגוף סנטר קומה 2, גשר דיסקונט.

» Icon People, עד ה-23.10. דיזנגוף סנטר תל אביב, דיזינגוף 50, תל אביב. שעות פתיחה: ימים א' –ה' : 10:00 – 22.00, ימי שישי וערבי חג: 9:30 - 16:00.

אייקונים בסנטר. עבודה של דניאל סנקר

אחת, שתיים, שלוש - ביאנלה

לאחר הפסקה של שנה, חוזרת ביאנלה הרצליה בפעם השלישית לאירועי אמנות ושיתופי פעולה מיוחדים ברחובות העיר ובמוזיאון הרצליה. החגיגות יחלו בשני ה-10.10.11 ועד חמישי ה-20.10.11 במהלך חופשת סוכות. הכניסה חופשית. השנה האירוע יתקיים בשיתוף עם עמותת ArTLV, שיזמה בשנתיים האחרונות את אירועי האמנות בתל אביב.

האירוע המרכזי בביאנלה בהרצליה היא התערוכה "המכה השנייה", באוצרתו של אורי דסאו. היצירות יתפרסו על פני חללים במרכז העיר הרצליה ובמוזיאון העיר, וישתתפו בה אמנים מן הארץ ומהעולם. "כותרת התערוכה לקוחה מתורת האסטרטגיה" אומר דסאו, "אבל היא גם באה לציין מצבים אמנותיים שניתנים להגדרה כתגובות, חזרות ועיבודים, כמו גם עדויות, מקטעים ושיבושים". בין האמנים המשתתפים בתערוכה: גדעון גכטמן, בריס דלספרג'ר, ג'ורדן וולפסון, יאן טיכי, ערן נווה, גילי אבישר, פיטר ווכטלר ועוד. שעות פעילות: 18:00-23:00.

מכה בשלישית. עבודה של פיטר ווכטלר מתוך התערוכה "המכה השנייה" במסגרת אירועי הביאנלה הרצליה

בנוסף יתקיימו בכל העיר מגוון אירועי חוצות: ההופעה מאחורי הצלילים של שלמה גרוניך ומתי כספי תפתח את האירוע ביום שני ולאורך כל עשרת ימי האירוע יופיעו יותר משבעים אמנים והרכבים. אנסמבל הרצליה יעלה במסגרת הביאנלה ארבע הצגות- מתוכן שלוש בהופעות בכורה ותיקיימו שיחות גלריה עם האמנים והאוצר ופעילויות ילדים.» ביאנלה הרצליה 2011 - לכל הפרטים והאירועים.» לכל הופעות המוזיקה של ביאנלה הרצליה 2011עוץ לי גוץ לי

אירועי עוץ בעיר 2011 יתקיימו החל מיום שלישי ה-11.10.11 עד יום חמישי ה-27.10.11. במשך שבועיים מוסדות התרבות וחללים אלטרנטיביים בתל אביב יחשפו את הקהל לזירת האמנות המקומית הערה והתוססת. בין המופעים: פסקול לסרט "הקבינט של ד"ר קליגרי", בביצוע חי של ההרכב האלקטרוני טפט (בניה רכס ואביעד אלברט) ומאיה דוניץ וענת פיק יציגו שני מופעים של יצירות מקוריות המשלבות קול, ג'יבריש, נגינה ומנגינה.

» עוץ בעיר 2011 - לכל האירועים והפרטים

מוזיקה וג'יבריש. מאיה דוניץ (צילום: יח"צ)

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ