סופו של איש העכביש: ספיידרמן מת

בחוברת האחרונה בסדרת "ספיידרמן" של מארוול קומיקס, פיטר פארקר מת בתום קרב עם הגובלין הירוק, אויבו הותיק. "אירוע משמעותי בעולמנו", אמר מנכ"ל החברה

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

חברת ההוצאה לאור מארוול קומיקס, האחראית לפרסום עלילותיהם של גיבורי קומיקס רבים דוגמת אקס מן וארבעת המופלאים וקפטן אמריקה, החליטה להרוג את הגיבור האהוב ביותר שלה, ספיידרמן. בסופו של "מותו של ספיידרמן", האלטר אגו של פיטר פרקר, תלמיד התיכון הביישן שננשך על ידי עכביש רדיואקטיבי, נופל שדוד בידיו של אויבו המר ביותר, הגובלין הירוק.

האירוע מתרחש לאחר קרב בו נלחם ספיידרמן באומץ ובנחישות, ומת בזרועות אהובתו מרי ג'יין. "ביקום של מארוול מעולם לא היה לנו עולם בלי ספיידרמן ופיטר פרקר", אמר אקסל אלונסו, העורך הראשי של מארוול אינטרטיינמנט. "לכן, מותו הוא אירוע משמעותי בעולמנו. הכל עומד להשתנות, וזה ייעשה במהירות מפתיעה".

סיפור מותו של ספיידרמן, אחד הגיבורים המוכרים בעולם, יופיע בגיליון 160 של סדרת "ספיידרמן: הכוכב האולטימטיבי" שראתה אור לראשונה בשנת 2000. ספיידרמן הופיע לראשונה ב-1962, ומאז כיכב כגיבור הראשי במספר סדרות. מחבר הסיפור בריאן בנדיס אמר לעיתון USA Today שבזמן שכתב את העלילה האחרונה "הדמעות שטפו את עיניי... עליתי במדרגות אל אשתי ואמרתי לה שאני ממש נבוך, ובכיתי 45 דקות. בחיים האמיתיים קרו לי דברים קשים ולא בכיתי עליהם, והנה עכשיו בכיתי כמו תינוק".

עם זאת, אל למעריצי סדרת ספיידרמן לאבד תקווה בקשר לעתידו של הגיבור. בנדיס אמר כי "עלה בדעתי שאם פיטר ימות בדרך משמעותית, הוא עשוי להיות מעיין דמות השראה לספיידרמן חדש, שימשיך את המורשת בדיוק כפי שמות דודו בן היה השראה לספיידרמן".

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ