עדי הררי, עכבר העיר אונליין

הסופ"ש לא חייב להראות כל פעם אותו דבר. הנה מגוון הצעות לפלפל איתן את הימים הקרובים: מתערוכת רוקנרול בתל עד מיצג וידאו ארט מסקרן. חבל להשאר בבית.

יום חמישי: שרוט

ביום חמישי נפתחת בגלריה ג'ולי מ התערוכה שרט של האמן נדב עשור. היא תכלול שני מיצבי וידאו פנורמי בהם יהיו מספר תמונות פגומות ושרוטות, שיחדיו יצרו עבודת וידאו אחת. העבודות הפגומות משקפות את תהליכי מיפוי והסריקה של זיכרונות אישיים, חוויות גופניות אינטימיות ותנועה במרחב עירוני משתנה.

» שרט - נדב עשור, עד ה - 30.7.2011. גלריה ג'ולי מ, אחד העם פינת בצלאל יפה 10, תל אביב.

פגום בכוונה. מתוך התערוכה שרט של נדב עשור

יום שישי: נותן בראש

אם אתם מחפשים לתבל את הסופ"ש, בואו לבקר בבית האמנים בתל אביב. החל מהשבוע הקרוב תציג שם תערוכת רואים רוקנרול, אשר מציעה מבט אל האספקטים הוויזואליים של עולם הרוק הישראלי. במסגרת האירוע יוצגו עבודות של אורי ליפשיץ, מנשה קדישמן, יגאל תומרקין, מיכה קירשנר, ורדי כהנא ועוד. כולם יתמקדו בוויזואליה של תרבות הרוק כפי שהיא באה לידי ביטוי בצבע ובצורה, בקליפים, בעיצוב עטיפות האלבומים, כרזות ומילים.

» רואים רוקנרול - המימד הויזואלי של הרוק הישראלי, עד ה - 23.7.2011. בית האמנים ע"ש זריצקי, אלחריזי 9, תל אביב.

צבעים, מילים ורוקנרול. פורטיס בעבודה של מיכה קרישנר

יום שבת: אל תשכחו לשים קרם הגנה תערוכה ציורים ראשונה של האמן  אלדד דרייזין, בוגר המגמה לתקשורת חזותית ויצו חיפה. הציורים משקפים פגעי עור והשפעתם: ממכונית אכולה חלודה ועצמים ישנים עד להרי ים המלח מוכתמים בכתמים אדמדמים. התערוכה היא אוסף של אנקדוטות מוכרות, אירועים פשוטים, שמחים, כואבים, עכשוויים או ישנים, זיכרונות ועוד.

בפעם הראשונה. הרי ים המלח של אלדד דרייזין

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ