מאשה צור-גלוזמן, עכבר העיר אונליין
מאשה צור-גלוזמן, עכבר העיר אונליין

ארמנו טדסקי, גלריסט איטלקי ידוע בעולם האמנות האירופאי, החליט לפתוח גלריה בתל-אביב, בה הוא יציג אמנות עכשווית בינלאומית בשילוב אמנים ישראלים. הגלריה התל אביבית בה טדסקי שותף, עם הארכיטקטית האיטלקייה ג'ני חנונה ויוסף מטלון, תצטרף לשלושת הגלריות הנוספות והמצליחות שלו הממוקמות בטורינו, מילאנו ורומא. הגלריה בתל אביב תנוהל על ידי סימונה די נפי, שרכשה את ניסיונה הרחב כאוצרת במוזיאונים המובילים בלונדון.

גלריה ארמנו טדסקי - כל הפרטיםעולם - כל הפרטים

את התערוכה הראשונה שתוצג עם פתיחת הגלריה, תחת הכותרת "עולם" יאצור האוצר האיטלקי לוקה ביאטריצ'ה. ביאטריצ'ה הוא מבקר אמנות ואוצר, שחתום על קטלוגים של תערוכות וספרי עיון אודות אמנות ואמנים איטלקים ובינלאומיים חשובים, בעיקר של הדורות האחרונים. הוא עוסק רבות בקשרים בין אמנות פלסטית ותחומי אמנות אחרים כמוזיקה וקולנוע ואף הוציא ספר בשם "Vision of Sound: the Visual Arts Meet Pop". במשך 25 השנים האחרות הוא אצר תערוכות יחיד ותערוכות קבוצתיות רבות. הוא שימש בתור האוצר הראשי של הביאנלה בפראג בין השנים 2003 ו-2005 וכן אצר את המתחם האיטלקי בביאנלה של ונציה ב-2009.כשכל הגבולות מתפוררים. עבודה של ואלריו ברוטיקבוצה גדולה של אנשי אמנות, אוצרים ואמנים המשתתפים בתערוכה מאיטליה יגיעו במיוחד לאירוע הפתיחה. בתערוכה "עולם" יציגו 14 אמנים - מאירופה, ארה"ב, המזרח הרחוק וישראל - עבודות ציור, צילום, פיסול ומיצב. העבודות עוסקות בגלובליזציה, ניידות והתפוררות גבולות טריטוריאליים. התערוכה תעלה לדיון נושאים ושאלות העולות מהתרופפות הגבולות החומריים והתרבותיים הקיימים בין אנשים ורעיונות. קטלוג התערוכה יכלול מאמרים של ביאטריצ'ה ושל האספן וחוקר האמנות ארטורו שוורץ.כאן בזכות האיטלקים. עבודה של מינג'ונג קים

האמנים המציגים בתערוכה: ברברה נחמד - איטליה, טוביה רווה – איטליה, ואלריו ברוטי – איטליה, אנריקו דה פאריס - איטליה, דניאלה גליאנו - איטליה, ריקרדו גוזמרולי - איטליה, סם הוואדטוי - איטליה/הונגריה, דויד קסמן - ישראל וארה"ב, מינג'וינג קים - קוריאה/ איטליה/צרפת וארה"ב, שרון פזנר - ישראל , שי פריש פרי -ישראל/איטליה, אלכס פינה-איטליה, רוברט סגרמאן - ארה"ב, מאורציו סאביני – איטליה. 

גלריה ארמנו טדסקי - כל הפרטיםעולם - כל הפרטים

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ