אובססיית פייסבוק ופרות בנמל יפו - תערוכות לסופ"ש

הדס רשף מתעדת באובססיביות את הפייסבוק ואת הבוהמה התל אביבית, ילד אחד שמצייר פרות ולי אורפז נשארת חידתית

שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל

יום חמישי: חפשו את התערוכה הזאת בגוגל

התערוכה של הדס רשףשמירה בשם / פנטזיה 2010 נפתחה לפני כשבועיים בסדנאות האמנים. תמצאו בה דיוקנאות של נשים מחיפוש בגוגל, ציורי דיוקנאות בהשראת תמונות פייסבוק, וצילומי לייף מגזין שמציגים חבורת יוצרים צעירים תל אביבית כבוהמה חדשה. רשף מערבבת בין מדיומים, תקופות ונושאים ויוצרת קפסולת זמן שמערבת בין פוליטיקה, לתרבות פופ ולשאיפה לתהילה שמתבטאת בתיעוד האובססיבי של הדור שחי במציאות המדיה החברתית.

רשף היא אחת הדמויות הבולטות בסצנת האמנות הצעירה בזכות פעילותה כאמנית פורה, ככותבת, מפיקה, אוצרת וכאושייה תרבותית.

» שמירה בשם / פנטזיה 2010 - כל הפרטים

בהשראת תמונות פייסבוק. עבודה של הדס רשף

יום שישי: הרבה פרות ילד אחד

לא רחוק משם, ביפו, ביום שישי הקרוב נפתחת תערוכה חדשה ומעניינת במיוחד. הפרות של עדן תתקיים בחלל התיאטרון מחסן 2, נמל יפו. זוהי תערוכת יחיד של עדן, בן 11, שאובחן כאוטיסט בילדותו ובגיל שש החל לצייר פרות. הפרות של עדן בציר לא מתמסרות ולא מתחנפות. עיניו של עדן קולטות כל כתם, תנועה וזווית מבט של הפרה האחת ושל העדר ביחד. יכולת תפיסת המרחב, והדיאלוג שלו עם האובייקטים יוצרים קומפוזיציה ברמה גבוהה עם איכויות בלתי נתפסות. התערוכה ביוזמת מנהלת נמל יפו, תאפשר הצגת כישרונו של עדן ותסייע באיסוף תרומה לקרן שתתמוך בטיפולו.

» הפרות של עדן - לכל הפרטים

ילד אחד שיודע איך פרות מרגישות. עבודה של עדן בציר

יום שבת: צילום מעצים מיסתורין

כלא היה, תערוכת היחיד של לי אורפז, מורכבת ממגוון סוגי מדיה ואופני תצוגה. העבודות של אורפז מייצרות יומיומיות ואשלייתיות במקביל, וחושפים מחדש את העולם בתור נוכחות אטומה. אורפז עושה צילום שמעצים את המסתורין, האטימות והאי נגישות של העולם. בגלל הצלחתה האריכו את נעילתה לעוד שבוע - כדאי למהר.

 » כלא היה - כל הפרטים

יומיומיות ואשלייתיות במקביל. עבודה של לי אורפז

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ