עכבר העיר

טבעי לגמרי

"טבע עולמי, טבע מקומי" היא תערוכה חדשה במוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב, בה יוצגו צילומי חיות בטבע מישראל ומהעולם. התערוכה מורכבת ממתחם בינלאומי ומתחם ישראלי, המוצגים זה לצד זה. זו השנה הראשונה בה תוצג בישראל התערוכה הבינלאומית היוקרתית של  המוזיאון להיסטוריה של הטבע בלונדון וה- BBC, וכן השנה הראשונה בה תתקיים התערוכה תמונת טבע 1#, ביוזמת מוזיאון ארץ-ישראל, תל-אביב.

» טבע עולמי, טבע מקומי, עד ה-2.9. מוזיאון ארץ ישראל, חיים לבנון 2, רמת אביב, תל אביב. שעות פתיחה: א'-ד' 16:00-10:00, ה' 29:00-10:00, ו'-שבת 14:00-10:00.

טבע מחו"ל ומהארץ. עבודה של Steve Winter USA, טבע עולמי, טבע מקומישוב ושוב

הצילומים של מיקי קרצמן, אורי גרשוני וניר עברון בתערוכה "פעם אחר פעם" הם פרויקט מודרניסטי של מחקר עם טוויסט של פוסט. מיקי קרצמן הופך את הפייסבוק שלו למדור חיפוש וזיהוי קרובים, אורי גרשוני מבקש לשים את האצבע על הנקודה הארכימדית שבה מבט מופנה אחורנית כנגד כיוון שאר הגוף וניר עברון מסתיר רשתות הסוואה באמצעות רשתות הסוואה.

» פעם אחר פעם, עד ה-15.6. גלריה שלוש, מזא"ה 7, תל אביב. שעות פתיחה: ב'-ה' 19:00-11:00; ו' 14:00-10:00; שבת 14:00-11:00.

משלוש נקודות מבט. קומפוזיט, עבודה של ניר עברון, פעם אחר פעם

פסטיבל אנימיקס חוזר אנימיקס, הפסטיבל הבינלאומי ה-13 לאנימציה, קומיקס וקריקטורה יתקיים בימים רביעיה-5.6 עד ראשון ה-8.6 ברחבי העיר ערד.  ארבעה ימים של קריקטורות, אנימציות, סרטים ומופעים, בהשתתפות מיטב אמני ישראל ממגוון תחומים. במהלך הפסטיבל יתקיים כנס הקריקטוריסטים השני בישראל, שנוסף על פאנל מרכזי בנושא "קריסת העיתונות ומקומה של האנימציה", יארח גם תערוכה באותו נושא. במסגרת הכנס תוענק "מדליית ערד" לקריקטוריסט יעקב קירשן, על מפעל חייו בתחום האנימציה והקריקטורה בישראל. בנוסף יוזמנו המבקרים למסיבת יום הולדת קריקטוריסטית לנשיא פרס, כשאת המופע תלווה אישיות ממלכתית מכובדת. לפרטים נוספים וללו"ז הפסטיבל - לחצו כאן.

» אנימיקס - פסטיבל הקומיקס והאנימציה 2013, 5-8.6, ערד.

עגל הזהב. עבודה של נוסקו מתוך פסטיבל אנימיקס 2013

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ