פצ'ה קוצ'ה או ספנסר טוניק? התערוכות המומלצות של השבוע

פצ'ה קוצ'ה חוזר עם מציגים חדשים ומעניינים, צילומי המיצב של ספנסר טוניק ברמת החי"ל, בית הצעירים מציע מיצב אמנות רב תחומי ואמן הרחוב עדי סנד בגלריה מיקה

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

פצ'ה קוצ'ה חוזר

פצ'ה קוצ'ה 15 יתקיים בהאנגר 11 בנמל תל אביב, ביום ראשון, 5.5, בשני סבבים - הראשון בשעה 19:30, השני ב-22:15. פצ'ה קוצ'ה הוא פורמט שנולד ביפן לפני כתשע שנים כערב חד פעמי, והיום נערכים ערבי פצ'ה קוצ'ה בלמעלה מ-570 ערים שונות בעולם, ובהן ניו יורק, טהרן, שנחאי ואבו דבי. למעשה פצ'ה קוצ'ה הפכה לתנועת האמנות ללא מטרת רווח הגדולה בעולם.

פורמט הפצ'ה קוצ'ה, מפגיש על במה אחת תשעה יוצרים משלל דיסציפלינות (עיצוב, ארכיטקטורה, אמנות, צילום, הגות, מוזיקה ועוד). לכל אחד מהיוצרים יש רק שש דקות ו-40 שניות להעברת תפיסת עולמו היצירתית והוויזואלית. לא שנייה יותר, לא שנייה פחות. כיום פצ'ה קוצ'ה תל אביב הוא הפצ'ה הגדול ביותר בעולם, ו-4,000 הכרטיסים נמכרים במהירות שיא.

» לרשימת המציגים המלאה: פ'צה קוצ'ה 15, יום א' 5.5 בשעה 19:30 ו -22:15. האנגר 11, תל אביב

ניידות זה שם המשחק. בית על גלגלים של יוסי טיאר

ספנסר טוניק בישראל

ספנסר טוניק מציג בתערוכת היחיד בגלריה Ferrate צילומי המיצב האנושי שלו בים המלח. טוניק התפרסם בעולם בזכות יצירותיו פורצות הדרך של מיצבים שבהם אלפי בני אדם עירומים נאספו לצילומים המוניים במקומות שונים ברחבי העולם.

ב -17 בספטמבר 2011, לאחר 20 שנים של ביקורים רבים בארץ ולאחר שנים של עבודה קשה ומאבקים פוליטיים, יצר ספנסר טוניק את מיצב ים המלח - צילום העירום ההמוני הראשון בישראל. למעלה מ -1,200 דוגמנים לא מקצועיים (אנשים מישראל ומחו"ל) הגיעו לפני עלות השחר, פשטו את בגדיהם וריחפו בהרמוניה בים המלח. אוצרת: קרן בר גיל.

» ספנסר טוניק - עבודות מיצב ים המלח. גלריה Ferrate, הברזל 6, רמת החי"ל, תל אביב. שעות פעילות: א'-ה' 17:00-10:00

הרמוניה בים המלח. עבודה של ספנסר טוניק

הזדמנות אחרונה לראות

"WALK of ART" הוא אירוע אמנות רב תחומי העוסק בחיפוש אחר מרחבים חדשים להתרחשות ועשייה אמנותית. האירוע, בדומה לפרויקטים קודמים שהתארחו במזא"ה 9, אינו מתחיל באובייקט האמנותי, אלא דווקא מבקש למצוא חומריות חדשה שאינה מסורתית.

החלל של בית הצעירים עוצב כסביבה פסבדו-ביתית המיועדת לצורכי תצוגה, כמו היה חדר משובש-משומש בסניף איקאה. החלל החדש מופעל על על ידי משתתפים ומיצגים שונים.

האופי הלביש והפוטנציאל הפרקטי של העבודות המוצגות מבקשים לחשוב על האפשרות שאופנה יכולה להתקיים כממד נוסף באמנות עכשווית. משתתפות: נעמה בר-אור, ליזה פילוסוף, ליאת קליין.

» WALK OF ART, עד ה-11.5. בית הצעירים תל אביב, מזא"ה 9, תל אביב. שעות פתיחה: א'-ה' 22:00-9:00

עבודה של נעמה בר-אור

מהרחוב לגלריה

עדי סנד מציג בתערוכה "לאה" עבודות ציור, פיסול והדפס. ההדפסים בעלי אופי קומי, מסדרת הקופסונים (דמויות מאויירות, שנוצרו כתולדה מהפשטה של קוביה, ועברו סגנון), גרפיטי ועוד.

» עדי סנד - לאה, עד ה-24.5. גלריה מיקה לאמנות ישראלית עכשווית, בן יהודה 97, תל אביב. שעות פתיחה: א'-ה' 10:00-19:00 ו' 10:00-14:00

עבודה של עדי סנד

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ