אושר נוסח צ'לנוב: מכולת גלריה זמנית תציע מכירת מוצרי אושר בסיסיים

עד לפני כמה שבועות פעלה מכולת "פינת האושר" ברחוב צ'לנוב פינת וולפסון בתל אביב - מיקום שמידת האושר בו בהחלט מדודה. בסופ"ש הזה תוכלו לקנות שם ציור, פסל או צילום

הילה שקולניק־ברנר, עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
הילה שקולניק־ברנר, עכבר העיר

אם רק היה אפשר לקנות אושר במכולת או בקניון הקרוב למקום המגורים, החיים היו נראים אחרת. אבל כידוע, יש דברים שלא קונים בכסף - טעם טוב, כישרון, יצירתיות וכן, גם אושר.

» "אושר" - לכל הפרטים

עד לפני כמה שבועות פעלה מכולת "פינת האושר" ברחוב צ'לנוב פינת וולפסון - מיקום שמידת האושר בו בהחלט מדודה. אחרי שהמכולת נסגרה, במקום קוטג', לבן ושניים חלב, אפשר, למשך סוף שבוע אחד, לקנות ציור, פסל או צילום לא רע.אז זה מה שהולך לקרות - בסוף השבוע תיפתח במקום מכולת גלריה זמנית - מכולת אמנות שתציע מכירת מוצרי אושר בסיסיים. אמנים מאושרים (לפחות על פי דף התערוכה) יציעו את הנחוץ ביותר להשגת האושר. העבודות, באצירת צילה זלט ונעמי גרשטיין, יעמדו על המדפים, במתקן הסיגריות ובמקרר החלב ולמעשה בכל מקום אחר ברחבי המכולת. בין האמנים המשתתפים: עדן חברוני, ציון אברהם חזן, עדי סנד, אנטון אברמס, נעמי גרשטיין, צילה זלט, הילה פלשקס, דליה בכר, נורית גונן, מיה אלרן, גל דרן, נעמה בר אור, אליסף קובנר, ורד דרור ויונתן משעל.

עבודה של שחר טוכנר» "אושר". צ'לנוב פינת וולפסון. ה' 14.3, 23:00-18:00, ו'-שבת 15.3-16.3, 18:00-12:00.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ