תערוכות בסופ"ש: אירוע "בתים מבפנים" חוזר לירושלים

בירושלים אפשר להציץ לבתים מבפנים, אהוד בן ש"ך בקומפוזיציות פרועות ובובות בגודל אנושי קופצות לבקר

עכבר העיר
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
עכבר העיר

יום חמישי

הפסטיבל האורבני "בתים מבפנים" יתקיים זאת השנה השביעית ברחבי ירושלים, ויכלול כ-120 ביקורים וסיורים בבתים ובמבנים מסקרנים בעיר. למעלה מ-100,000 איש צפוים להגיע העירה, והם יבקרו בבתים פרטיים ובמבנים היסטוריים, המציגים את המגוון האנושי של ירושלים: בית בוהמייני של אמן בעין כרם, וילה מעוצבת בנחלאות, דירת לופט עדכנית של סטארטאפיסט ובית לשימור במושבה היוונית, הם רק חלק מהמגוון שיוצג באירוע. השנה תתאפשר לראשונה הצצה לחדרים במנהרות הכותל שעד עתה היו סגורים בפני מבקרים, תיערך חשיפה של האוניברסיטה המוסלמית שמעולם לא נבנתה, בבית הקברות הטמפלרי ובבית הקברות הבינלאומי ייערכו סיורים ליליים ועוד עשרות ביקורים במבנים שייפתחו במיוחד. מתי: 7-9 בנובמבר.איפה: ברחבי ירושלים.למה: כדי לקחת חלק באחד מאירועי האדריכלות המסקרנים של השנה. » בתים מבפנים ירושלים 2013 - לכל הפרטיםמשתלם להשתייך לאצולה הערבית. מלון "אמריקן קולוני" (צילום: מיקאלה בורסטואו)

יום שישי

אהוד בן ש"ך מתאר בעבודותיו מציאות מיתית שמתאפשרת דרך קיצוניות רגשית, פרובוקציה של הדמיון ואי-סדר חושי. בן ש"ך הוא בעל ידע אנציקלופדי ששבריו הם חלקי זיכרון אבוד. בקומפוזיציות הפרועות שלו, על גבול האנרכיה, הוא מאתגר את הטעם הטוב: מצפה את היופי במשיכות מכחול מטורפות ובכתמי צבע מתנגשים, מלכלך את הבדים, זורה עליהם חול ומציף את הניירות והקרשים באין ספור תהיות: מה נכון, מה אקטואלי ומה פוליטי.

מתי: עד ה-7 בדצמבר 2013. א'-ה', שבת 22:00-11:00, ו' 14:00-10:00.איפה: מחסן 2, יפו. למה: כדי לחוות את אותה פרובוקציה של הדמיון.» אהוד בן ש"ך - הפרעת קשב - לכל הפרטים

מאתגר את הטעם הטוב. יצירתו של אהוד בן ש"ך. מתוך "הפרעת קשב"יום שבת

המעצבת והאמנית הרב תחומית תמר מסר, תציג לראשונה מגוון רחב של בובות ענק בגודל אדם לצד בובות קטנות יותר עשויות מחומרים ממוחזרים. ההשראה לעבודותיה של מסר מגיעה מהחומרים המצויים בביתה ומושכים אותה במגוון הטקסטורות העשיר שלהם ובמרקמם. עבודותיה של מסר מהוות חלק מאוספים שונים בעולם ובהם המוזיאון היהודי בניו יורק, ספריית הקונגרס בוושינגטון, אוספי האוניברסיטאות הארוורד וייל, JTS ניו יורק ועוד.מתי: עד ה-22 בנובמבר 2013. ב'-ה' 12:00-9:00, 19:00-16:00; ו'-שבת 13:00-10:00.איפה: גלריה חנקין, חולון. למה: כדי לקבל פרספקטיבה שונה על גודל. » תמר מסר - תפור עלי  - לכל הפרטיםבובות בגודל אנושי. עבודתה של תמר מסר. מתוך "תפור עלי"

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ