רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
נינו בניאשוילי, הגלריה החדשה במוסררה
נינו בניאשוילי, הגלריה החדשה במוסררה

פרטים

ז'אנר: אמנות, צילום קטלוג: קבוצתית תאריך עלייה: 20.02.2016 תאריך סיום: 26.04.2016 מציגה ב: בית הספר לאמנות מוסררה

"פוטופואטיקה", אירוע אמנות ושירה, יתקיים בבית הספר לאמנות מוסררה  בין התאריכים ה- 20 בפברואר עד ה- 26 באפריל 2018. תערוכות "פוטופואטיקה", העוסקות במפגש בין צילום, וידאו וכתבי שירה והגות, חוזרות לגלריות מוסררה זו השנה השביעית. מיזם "פוטופואטיקה" נועד לחבר עשייה של אמנים, משוררים ואוצרים- ולפתוח מרחב לדיון על הקשר שבין המילה הכתובה לבין הדימוי החזותי. אירוע הפתיחה בגלריה ב-20 בפברואר יתחיל בשעה 19:00 ויכלול הופעה של מירי אלוני בשירי ברכט בליווי הפסנתרן מקסים סבטלוב; אמן הסאונד ליאור פינסקי, שיח מאת אבי סבג; אורי לנדסברג, ומיצג של ליאור קריאל.

» מה עושים היום - לוח האירועים המלא
» לוח הופעות היום
» לוח הצגות היום
» אטרקציות לילדים - המדריך השלם

התערוכות המציגות: 

» "אולריך" - אולריך הוא גיבור הספר "האיש בלא תכונות", אוטופיסט המצוי במסע התפתחות אישי, מנסה להבין מה המשמעויות של זהות, אמת ואלוהות, ומחפש אחר  "החיים הראויים" בעודו חי כאיש ללא תכונות. "אולריך" בתערוכה  הוא גם מעין "שם-קוד" להזדהות ולשאלות הזהות שהעלו אמני התערוכה בעקבות הספר, תוך התייחסות לביוגרפיה הפרטית שלהם. דרכם, התערוכה מבקשת להפנות את שאלת הזהות גם אל הצופה. בתערוכה "אולריך" עבודות ממדיומים שונים, ביניהם צילום, פיסול, טקסט ואף מפה אסטרולוגית. אמנים משתתפים: אורי דרומר, אורי לנדסברג, איתי דויטש, דינה סירא, יאיר ברק, מלי דה-קאלו. אוצרת: איילת השחר כהן. 
איפה: בית הספר לאמנות מוסררה

» "ללא כותרת" - התערוכה מחברת בין אמנות , חברה וטכנולוגיה, וכוללת עבודות אינטראקטיביות בשיתוף עם הקהל. בעידן של ריבוי-זהויות, נדמה שהאוטופיה של מוסיל קוסמת מתמיד. בעוד אנו מאבדים את הזיקה לזהויות העבר שלנו, העולם המלאכותי מסביבנו אוגר בינה – ובונה זהות משל עצמו. התערוכה בוחנת את האופנים שבהם אנשים, תרבות וטכנולוגיות מחפשים זהויות חדשות בעולם המשתנה, ומשילים מעצמם זהויות "מיותרות". בין היתר, עולות שאלות על זהות דורית, על זהות כאמנים בעולם הטכנולוגי, ושאלות על מידת הרלוונטיות של המרחב האמנותי ומוסדותיו, ועל כללים ונורמות בעולם האמנות ובעולם בכלל.
אמנים משתתפים: אוריאל זיו, דן סתוי, יוסף משיח, מיה מגנט, מיה שרבני, רון חן, רוני קרפיול, תומר פרוכטר. אוצר: שראון פז. עוזרת לאוצר: הדר גולן.
בערב הפתיחה בין השעות 20:30 - 23:00 יתקיים מופע אינטראקטיבי בגלריה
איפה: הגלריה החברתית

» "אנשי חוש-האפשרות" - התערוכה מתמקדת במושג ״חוש האפשרות״, המופיע בספרו של רוברט מוסיל. האמנים הוזמנו ליצור עבודות שמגלמות את האיכות של "חוש-האפשרות", וביצירותיהם ובדרכי העבודה שלהם - קיים פתח לטרנספורמציה, לנרטיב שלא נאמן להיסטוריה, למציאות על-שבריה, ועל מגוון האפשרויות של התהוותה. אמנים משתתפים: חן כהן, נינו ביניאשוילי, שי זילברמן, שרון אתגר, תמר לצמן. אוצרת: אילנית קונופני.
איפה: הגלריה החדשה

*#