רשימת קריאה

רשימת הקריאה מאפשרת לך לשמור כתבות ולקרוא אותן במועד מאוחר יותר באתר,במובייל או באפליקציה.

לחיצה על כפתור "שמור", בתחילת הכתבה תוסיף את הכתבה לרשימת הקריאה שלך.
לחיצה על "הסר" תסיר את הכתבה מרשימת הקריאה.

תגובות
למועדי המופעים
אבן, נייר ושעשוע. מתוך התערוכה אבן, נייר ומספריים
עודד אנטמן

פרטים

קטלוג: יחיד תאריך עלייה: 08.07.2018 תאריך סיום: 30.09.2019 מציגה ב: מוזיאון מגדל דוד ירושלים

תערוכת יחיד של קארן סרגסיאן (Karen Sargsyan), אמן הנייר הבינלאומי אשר פרץ לתודעה עם דמויותיו העמוקות והרב שכבתיות, הנשענות על בקיאות מרשימה ברזי האנטומיה, ובנויות על שלד עץ בעל רגליים, אגן ועמוד שדרה. דמויותיו של סרגסיאן מייצרות נפח, תלת ממדיות ודינמיות, כאילו מסתתר בתוכם אדם או דחליל העשוי לקום בן רגע לתחיה. מיוחד עבור תערוכתו החדשה בישראל, סרגסיאן משיב לחיים את דמויותיהן המונומנטליות של דוד המלך, שלמה, הורדוס, מלכת שבא, המלך כורש ואחרים, כדי לנהל בין כתלי מגדל דוד, דיאלוג עכשווי מרתק בין אמנות, היסטוריה וארכיאולוגיה.

» מה עושים היום - לוח האירועים המלא
» לכל התערוכות המציגות
» לוח הופעות היום
» לוח הצגות היום

במהלך התערוכה תתקיים סדרת סדנאות וסמינרים לילדים, משפחות ומבוגרים. סדנאות לילדים יתקיימו במהלך חודשי הקיץ ויתמקדו בשיטות שונות של שימוש בנייר, חתכים, קולאז'ים וחומרים רכים ליצירת עבודות במגוון צורות וגדלים. סרגסיאן עצמו יוביל שיחות גלריה וסמינרים לאמנים ולקהל שוחר אומנות, העוסקים בעבודתו האמנותית ובמסרים אותם הוא מעביר בעבודותיו. הסדנאות יתקיימו בימי שני, רביעי וחמישי, בתאריכים 16-26 ביולי 2018. כמו כן, מדי יום שלישי, בחודשים יולי ואוגוסט, יתקיימו סדנאות לילדים.
לאחר התערוכה יוצעו יצירות האמן למכירה עבור הקהל הרחב.

אבן נייר ומספריים - פירוט סדנאות מלא:

חצר פעילה - בתוך אוהל ממוזג בחפיר המצודה תתקיים חצר פעילה שתפעיל את הילדים ביצירה שכולה עולמות של נייר וקרטון, תוך שימת דגש על קיימות ומחזור. מיועד לגילאי 5-12.
מתי: ראשון-חמישי בתאריכים 15 ביולי עד ה-30 באוגוסט, בין השעות 10:00-15:00
כמה: כלול בדמי כניסה למוזיאון

חוברת פעילות עצמית - משפחות עם ילדים יוכלו ליהנות מביקור בתערוכה באמצעות חוברת פעילות עצמית המותאמת לילדים. החוברת תכלול משימות מגוונות ומפה ועליה סימון של מיקום הפסלים ברחבי המצודה. מיועד לגילאי 5-10.
מתי: ראשון-חמישי בתאריכים 15 ביולי עד ה-30 באוגוסט, בין השעות 10:00-15:00
כמה: 10 שקלים לחוברת

סיור מודרך בתערוכה: "אבן, נייר ומספרים" - סיור פעיל הכולל הכרות עם הפסלים, הדמויות, הכרות עם חומרים שונים של יצירה ופיסול וטכניקת העבודה של האמן הארמני קארן סארגסיאן. הסיור שזור באגדות וסיפורים על הדמויות הירושלמיות.
מתי: ימי שני, רביעי וחמישי, החל מה-16 ביולי ועד ל-30 באוגוסט, 18:00, 17:00, 16:00
כמה: כניסה חופשית

סדנאות אמנות - במסגרת פעילות הקיץ למשפחות, יתקיימו סדנאות אמנות לילדים להתנסות ויתמקדו בטכניקות שונות של שימוש בנייר, וחומרים רכים ליצירת עבודות במגוון צורות וגדלים.
מתי: ימי שני, רביעי וחמישי, החל מה-16 ביולי ועד ל-30 באוגוסט, 18:00, 16:30
כמה: 30 שקלים

איפה ומתי

אירועים בכל הארץ

*#