סרטים חדשים

"אמאדור" - סרט ספרדי חדש, "חטיפה" של ג'ון סינגלטון, "יעד סופי 5" ו-"יחידה עילית"

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

אמאדור

ספרדייה צעירה שזקוקה לכסף מוצאת עבודה לחודשי הקיץ החמים: עליה להשגיח על אמאדור, איש זקן השוהה רוב היום במיטתו, בזמן שבתו יוצאת לחופשה. בינה לבין הזקן הנרגן מתפתח עד מהרה קשר עדין, היא מצליחה להתחבב עליו, אך כשבוע לאחר תחילת עבודתה נפטר הקשיש. הצעירה מתלבטת האם לעדכן את בני משפחתו ולהחזיר את הכסף שקיבלה, או לחפש פתרון אחר? בימוי: פרננדו לאון דה ארנואה.

Amador, ספרד 2010, 112 דקות

חטיפה

מותחן שבמרכזו צעיר (טיילור לאוטנר) שבאחד הימים מוצא תמונה של עצמו כילד קטן באתר של נעדרים, ומבין שהוריו אינם ההורים האמיתיים שלו ושכל חייו הם סיפור כיסוי למשהו אחר, מסתורי ומסוכן. בעקבות התגלית הזאת, קבוצת רוצחים מסמנים אותו כמטרה, ומאלצים אותו להימלט יחד עם האדם היחיד שעליו הוא סומך, השכנה שלו. בימוי: ג'ון סינגלטון.

Abduction, ארה"ב 2011, 106 דקות

יעד סופי 5

פרק נוסף בסדרת סרטי האימה שהחלה בשנת 2000. במרכז העלילה הפעם קבוצה של חברים לעבודה היוצאת לחופשה. בעת הנסיעה באוטובוס, אחד מהם מרגיש שמשהו רע עומד לקרות ורואה לנגד עיניו איך רבים מנוסעי האוטובוס מתים, לאחר שהגשר שעליו עובר הרכב מתמוטט. כשדברים התואמים לתסריט האימים שלו מתחילים להתרחש במציאות, הוא מאיץ בחבריו לנסות ולהימלט מהגורל המצפה להם. בימוי: סטיבן קווייל.

5 Final Destination ,ארה"ב 2011, 92 דקות

יחידה עלית

סרט פעולה בכיכובם של קלייב אואן, ג'ייסון סטטהאם ורוברט דה נירו. סוכן מבצעים מיוחדים לשעבר בבריטניה נקרא לחזור לשירות הממלכה, לאחר שמתברר שחברו הטוב נלכד על ידי יחידת לוחמים מאומנים היטב. כדי להצילו הוא נדרש לחסל את שלושת הלוחמים הללו ואת מנהיגם. ביים: גרי מקנדרי.

Killer Elite, ארה"ב 2011, 105 דקות

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ