סרטים חדשים

נירית אנדרמן
נירית אנדרמן

תרז

הסרט האחרון שהספיק לצלם הבמאי הצרפתי קלוד מילר ("לילי", "סוד") לפני מותו באפריל 2012. העלילה מתרחשת בצרפת ב-1928 ועוקבת אחר צעירה אריסטוקרטית (אודרי טוטו), הנישאת בנישואי הסדר לאריסטוקרט כוחני, ונאבקת בנורמות החברתיות הלוחצות ובשיעמום המאיים להשתלט על חייה.

Thérèse Desqueyroux. צרפת 2012, 110 דקות

תופעות לוואי

סרטו החדש של סטיבן סודרברג ("טראפיק", "אושן 11") בכיכובם של רוני מארה ("נערה עם קעקוע דרקון"), צ'אנינג טייטום, ג'וד לואו וקתרין זיטה ג'ונס. הסרט מספר על בחורה צעירה המצפה לשחרורו של בן זוגה מהכלא ומצויה בחרדה מתמדת. בעקבות פגישה עם פסיכיאטר היא מתחילה לקחת כדורים פסיכיאטריים, אך תופעות לוואי מסוכנות לא מאחרות להופיע.

Side Effects. ארהב 2013, 106 דקות

ג'י איי ג'ו: סוגרים חשבון

המשך לסרט הפעולה מ 2009, בכיכובם של ברוס ויליס, צ'אנינג טייטום ודוויין ג'ונסון. הפעם חוזרים לוחמי יחידת העלית של הצבא האמריקאי להילחם באויבם הנצחי, קוברה. במקביל, הם נאלצים להיאבק גם באיומים מצד הממשל, שמעמידים את עצם קיומם בסכנה. בימוי: ג'ון מ. צ'ו.

G.I. Joe: Retaliation. ארה”ב 2013, 110 דקות

גוף מארח

סרט שנוצר על פי ספרה רב המכר, המדע בדיוני, של סטפני מאייר. במציאות שבה אויב בלתי נראה מאיים על המין האנושי, מוחק את זיכרונותיהם של האנשים ומשתלט על גופם, בחורה צעירה מוכנה לעשות הכל כדי להגן על אהוביה. בימוי: אנדרו ניקול.

The Host. ארה”ב 2013, 125 דקות

תגובות