נירית אנדרמן

"יוצרים ברשת", כנס על יצירה ותוכן ברשת האינטרנט, יתקיים ביום שלישי הקרוב במשכנות שאננים בירושלים. מומחים ישראלים ירצו בו על מגמות וחידושים ביצירת תכנים דיגיטליים, על ההזדמנויות המסחריות הכרוכות בכך ועל הדרכים לספר סיפור ברשת, ושני אורחים מהמובילים בעולם בתחום יצירה ותוכן ברשת - קייסי נייסטאט ומאט קובל מארצות הברית – ילמדו כיצד ליצור סרטים במיוחד לרשת ואיך להצליח בהפצת סרטונים יצירתיים ביוטיוב.

בכנס גם תיפתח תחרות ליצירת תכני וידיאו מקוריים לאינטרנט, ובה יוזמנו יוצרים להגיש פיילוט או טריילר שיציגו יצירה שהיוצרים מעוניינים לפתח – סדרת רשת, סרט תיעודי או עלילתי קצר, או סרט אנימציה. בין הזוכים יחולקו פרסים בסך 150 אלף שקל וכן נסיעה ל-YouTube Space בלונדון כדי לעבוד על פיתוח היצירה הזוכה.

קייסי נייסטאט. יתארח בכנס

בין הדוברים בכנס: ד"ר עופר נורדהיימר נור ירצה על המאפיינים הייחודיים של רשת חברתית ואיך ניתן להפיק ממנה את המיטב, מנהל פסטיבל ״פרינט סקרין״ לתרבות דיגיטלית ליאור זלמנסון ידבר על ההיתכנות של תשלום תמורת תוכן, דניאל רבנר ירצה על שילובים מוצלחים בין המדיות השונות (קרוס מדיה), וד"ר אמנון דקל ידבר על האפשרויות הטמונות בטלפונים החכמים לצריכה וליצירה של תוכן. בפאנל שינחה דרור גלוברמן ישתתפו כמה יוצרים ישראלים הזוכים להצלחה ברשת ויספרו על בניית תכנים פופולריים.

מאט קובל. יתארח בכנס

הכנס, בעריכת ארי דוידוביץ', יתקיים במסגרת פסטיבל הקולנוע ירושלים, ביוזמת איגוד המפיקים, בשיתוף YouTube ובחסות משרד הכלכלה. הכניסה ללא תשלום, אך בהרשמה מראש.

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ