שלושה סרטי המשך יופקו ל"אוואטר"

עד כה דובר על שני המשכים לסרט המכניס ביותר בהיסטוריה. קמרון: הבנתי שהעולם העשיר של אוואטר דורש יותר

נירית אנדרמן
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
שתפו כתבה במיילשתפו כתבה במייל
מעבר לטוקבקים
נירית אנדרמן

אולפני פוקס המאה ה-20 הכריזו בסוף השבוע כי מספר סרטי ההמשך שיופקו לסרט "אוואטר" , שביים ג'יימס קמרון, יעמוד על שלושה. "אוואטר 2" ייצא בדצמבר 2016, השלישי בדצמבר 2017 ואילו הרביעי מתישהו בשנה שלאחר מכן.

עד כה היה ידוע כי קמרון עובד על שני סרטי המשך. בעקבות ההכרזה של אולפני פוקס על סרט ההמשך השלישי, אמר קמרון: "הבנייה של העולם שיצרנו ב'אוואטר' היתה חוויה נדירה ומתגמלת להפליא. תוך כדי כתיבת הסרטים החדשים, הבנתי שהעולם של אוואטר, וכן הסיפור והדמויות, נהפכו לעשירים יותר מכפי שציפיתי, והתברר כי שני סרטים לא יספיקו להכיל את כל מה שרציתי להעלות למסך".

בגלל לוח הזמנים הצפוף, תתרחש העבודה על שלושת הסרטים במקביל. לצורך כתיבתם, גייס לצדו קמרון צוות תסריטאים הכולל את ג'וש פרידמן ("מלחמת העולמות"), ריק ג'אפה ואמנדה סילבר ("כוכב הקופים - המרד") ושיין סלרנו ("בלי חוקים").

מתוך "אוואטר". כל סרט המשך יעמוד בפני עצמו

"אוואטר" המקורי שיצא לבתי הקולנוע ב-2009 נותר עד היום הסרט בעל ההכנסות הגבוהות ביותר אי פעם. הכנסותיו הגיעו עד כה ל 2.8 מיליארד דולר ברחבי העולם, הוא היה מועמד לתשעה פרסי אוסקר וזכה בסופו של דבר בשלושה, וביניהם פרסי הצילום והאפקטים הוויזואליים.

כל אחד משלושת סרטי ההמשך אמור לעמוד כסיפור בפני עצמו, והם אינם צפויים להמשיך באופן ישיר זה את עלילתו של זה. בעבר רמז קמרון כי "אוואטר 2" יתרחש בחלקו הגדול מתחת לפני המים.

תגיות:

תגובות

הזינו שם שיוצג באתר
משלוח תגובה מהווה הסכמה לתנאי השימוש של אתר הארץ